Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kedves anyukák anyós jelöltek!...

Kedves anyukák anyós jelöltek! Mért szóltok bele a nagy korú (20évesek és feletti ) fiatok életébe?

Figyelt kérdés

Miért ? Mikor a fiatok boldog volt azzal a lánnyal? Nem éreztek te valami bánatot mikor fiatok boldogtalan attól hogy megtiltsátok neki kit vihet fel? És szerencsétlen lánynak ugrotok neki ? Mért nem tudnak az anyósok az anyós jelöltek annak örülni hogy a lány szereti imádja a fiát? Mért kell mindenbe bele szólni? MÉrt kell tönkre tenni a fiatalok életét?

Hagy döntse már el a 1 ifjú mit akar egymástól! Majd ki alakul a dolog ! ,Mért piszkálja minden anyós a fia első komoly kapcsolatát?


2013. dec. 5. 17:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
2013. dec. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%

Miért vagy ilyen érthetetlen?

Miért?

Miért?

Miért?

2013. dec. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
Például azért mert az az illető még írni sem tud, pedig ezt már az előző kérdésnél is megmondták neki.
2013. dec. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
70%
Mondjuk mert ő, mint kívülálló, nem a rózsaszín ködön keresztül nézi a fia első nagy szerelmét, így láthatja azt is, hogy valami nagyon nem oké a lánnyal, amit a fia nem hajlandó észrevenni? Csak egy ötlet.
2013. dec. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
17%
Nem CSAK az elsőt piszkálják, az összes többit is. A jó anyós aranyat ér. Féltékenyek és a nem bírják elengedi a fiukat. Én már beletörődtem ebbe.
2013. dec. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező, aki a te korodra így ír, attól én is óvnám a családomat.

"És mivel vita volt a héten szakitot velem egyiknap illetve tegnap is!

És ma hivogatam nem vete fel! Fel hivtam az anyukát , hogy mégis mivan a fiúval és utasitot arra hogy felejcsem el a fiát ! és nem jol tette le a telefont, és halodtam engem kibeszélt!"

2013. dec. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
60%

Na,látom újabb kérdést tettél fel, ezért bemásolom az ottani válaszom ide is:


Válaszadók, miért foglalkoztok a helyesírásával? Valószínűleg a fiú is hasonlóan ír.


Az a gáz kérdező, hogy a fiút az anyja így tudja befolyásolni.21 évesen már nem szabad így függni egy anyától. Gondolom nagyban szerepet játszik ebben, hogy nincs a volt barátodnak jövedelme, vagy ha van is, akkor is kevés egy különköltözéshez.

Amíg nem nő be a feje lágya a fiúnak, te semmit nem tudsz tenni.

Nem tudom miért ilyen az anyja, mert nem ismerem. Lehet valamiért nem csíp,lehet olyan a személyiséged, nem tudom.

De szimplán az is lehet, hogy ő ilyen nő, aki száz körömmel ragaszkodik a gyerekéhez, s mindenkit elűz mellőle.

2013. dec. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

köszönöm válaszod!

Tudod ő egy olyan anyuka aki mindig is ideg bajt kapot ha valaki akár barát haver fia közelében volt, és fiával is állandoan kiabált!:S

Sajnos anyuka viselkedése nem példa mutató.

2013. dec. 5. 21:46
 9/20 anonim ***** válasza:
66%
És még megkérdezitek, hogy miért foglalkozunk annyit a helyesírásával????
2013. dec. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
20%

ma 21:51

Még mindig nem érted, amit írok?

Mi van akkor a fiú helyesírása is ilyen?Akasszák fel magukat emiatt?


Akkor az itt lepontozók szellemi képességeit is elemezzük már ki,ok?

Hisz itt az a menő, hogy ha nem áll be valaki a csordába, akkor nyomjunk piros kezet.

Na ez is van olyan gáz viselkedés, mint a kérdező helyesírása.

[link]

2013. dec. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!