Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kedves anyukák anyós jelöltek!...

Kedves anyukák anyós jelöltek! Mért szóltok bele a nagy korú (20évesek és feletti ) fiatok életébe?

Figyelt kérdés

Miért ? Mikor a fiatok boldog volt azzal a lánnyal? Nem éreztek te valami bánatot mikor fiatok boldogtalan attól hogy megtiltsátok neki kit vihet fel? És szerencsétlen lánynak ugrotok neki ? Mért nem tudnak az anyósok az anyós jelöltek annak örülni hogy a lány szereti imádja a fiát? Mért kell mindenbe bele szólni? MÉrt kell tönkre tenni a fiatalok életét?

Hagy döntse már el a 1 ifjú mit akar egymástól! Majd ki alakul a dolog ! ,Mért piszkálja minden anyós a fia első komoly kapcsolatát?


2013. dec. 5. 17:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
48%
Az én anyósom még harmincon túl is igyekszik a fiát befolyásolni és már nem az első kapcsolata vagyok. Egyszerűen vannak olyan emberek akik nem képesek leválni a másikról, vagy szimplán ők akarnak uralkodni a család felett. Ilyenkor a fiúnak kell megtanulni, hogy meghúzza a határt, és ne hagyjon beleszólást a magánéletébe.
2013. dec. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
40%

megtiltjátok,

beleszólni,

tönkretenni.


Mert önzők, buták és birtoklók - ahogyan te is. Ilyen egyszerű.

2013. dec. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
49%
kint vagyok-e??? Nem kint e vagyok!!!
2013. dec. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
50%

Aki a helyesírásába kötött bele, az adott is tanácsot, vagy csak ennyi volt a válasza?

Én megértem, hogy valakit zavar, ha a másik helytelenül ír (én is megszoktam másoknak jegyezni viccesen!!!), viszont emellett próbálok normális választ, tanácsot is adni.

2013. dec. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
42%
Tanácsot nem tudunk adni, mert a helyesírás teljesen lefoglal itt sok embert. Különben meg nem is lehet, mert ez egy nagyon primitív panaszáradat. Miért kell bele szólni mindenbe az anyósnak? Valószínűleg látja, hogy a fia nem jól választott. Miért nem lehet örülni, hogy egy lány szereti az ember fiát? Nem mindegy, hogy milyen az a lány. Hát, ennyi amit tudtam válaszolni.
2013. dec. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
58%

Írtam, hogy engem is zavar, ha valaki nem ír helyesen, de lehet a férfi sem tud, s pont összeillenek.:D

A másik:

"Miért kell bele szólni mindenbe az anyósnak? Valószínűleg látja, hogy a fia nem jól választott. Miért nem lehet örülni, hogy egy lány szereti az ember fiát? Nem mindegy, hogy milyen az a lány. Hát, ennyi amit tudtam válaszolni."

Lehet így van,ahogy írod, de az is lehet, hogy az anyós akarja irányítani a fia minden lépését.

A barátnőm exének az anyja is ilyen volt,elmart mindenkit a fia mellől.Pedig a barátnőm tud helyesen írni,jó munkahelye van,s nagyon aranyos.

Egyébként a legvalószínűbb, hogy ebben a történetben mindenki ludas.

2013. dec. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Persze lehet bármi, nem tudjuk, hogy ki a ludas a barátnő vagy az anya. Mi csak a barátnő szemszögéből ismerjük a dolgokat, és a barátnő stílusára, fogalmazásmódjára "Hagy döntse már el a 1 ifjú mit akar egymástól" és a már sokat emlegetett helyesírására gondolva én sem örülnék egy ilyen lánynak és próbálnám a fiam előtt is feltárni a lány hiányosságait. Igen, mondjuk ha a fiú is ilyen, mint a lány az anya meg piszkálós, meg mindenbe beleszólós, akkor nyilván ő is hibás. Én csak magamból indultam ki.
2013. dec. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

ma 21:41

Értelek, persze hogy mire gondolsz. Igazából nehéz is úgy tanácsot adni, hogy pontosan nem látunk a történetbe, nem ismerjük a szereplőket.

Most azért, ha belegondolunk, hogy milyen lehet a fiú-a kérdező írt róla pár jellemző vonást- akkor nem hiszem,hogy az anyja elvárhatja, hogy egy értelmes, jól szituált nő szóba áll vele.

Legalábbis nálam nem egy művelt, dolgos férfi képe rajzolódott ki abból, hogy ilyen agresszívan viselkedik. Ezért sem zavart ebben az esetben a helyesírás.

-Jól körülírtam- :D

2013. dec. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
A kedves anyuka kidobálta 8ik emeltröl a fiáa cucait, mert fiával elmertünk menni focizni! A fiú olyan agreszív lett hogy mikor sütötem neki palacsintát és oda vittem neki, és késtem 10percet rám emelte a kezét!:)
2013. dec. 6. 22:59
 20/20 A kérdező kommentje:

Ja és a kedves anyuka... Hm főzni nem tudd kb én áltam oda na ezt igy úgy kell. Sose mentem üres kézzel,és ha vitáztam fiával max azon h édes anyát tisztelje fogja be a szájacskáját mert az anya!

Tudom néha gáz a irásom, de most komolyan ez a legfontosabb dolgotok h másikat cikizétek? Vicces

2013. dec. 6. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!