Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyósom egyik pillanatban...

Az anyósom egyik pillanatban úgy viselkedik, mint a kis pajtásom, a másikban meg. Mit lehetne ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés

Szóval egyszer ilyen kis cukipofa, kedves, aranyos, vigyorog, kenyérre lehet kenni, bohóckodik, máskor meg kis túlzással olyan, mint egy házisárkány. Összességében véve idegesít. Az egyik pillanatban leereszkedik a szintemre (vagy még lejjebb), a másikban meg ő az istennő, mert felnevelt két gyereket. Pl. este szó szerint lesben állt sötétben a folyosón és megijesztett, majd jól lecseszett, mint egy 5 évest, amiért ráöntöttem a tejet, ami a kezemben volt. Ha az ijesztgetés poén, legyen már a tej is az. Egyébként ijedtemben öntöttem rá. Vagy pl. amikor lecseszi a férjemet valamiért (pl. a tipikus: pakolja el a cuccait - nincs hova elpakolni, mert minden szekrény tele van anyós cuccaival), megjegyzem, hogy "mégis hova?", akkor fel van háborodva és kikéri a hangnemet. Néha még én is meglepődök magamon, a saját anyámmal sose beszélnék így, de a saját anyám nem ijesztget a folyosón, mint egy óvodás. Szóval értitek. Tiszteletet várna, de gyakran viselkedik gyerekesen és nem tudom komolyan venni.


Nem lakunk nála, csak most hazajöttünk, és két hétig nála vagyunk, aztán két hétig az én szüleimnél.


2013. dec. 14. 01:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
ekézi a lelkét a klimax
2013. dec. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Vagyok annyira "beavatott", hogy tudom, hogy már nem klimaxol. Köszönöm a megerősítést, a kis viráglelkem mélyén én is attól tartottam, hogy a házisárkány az én igazi anyósom. Először csupa csip-csup volt, maga a kedvesség, a nagy haver, majdhogynem kinyalta a kis fenekemet, most meg ez a váltakozó tendencia van... Kérdés, hogy mikor válik csak sárkánnyá... De legalább tudom, hogy hányadán állunk. Régebben tényleg azt hittem, hogy mi milyen jóban vagyunk, de ahogy esett ki a szerepből, úgy határolódtam el tőle én is egyre jobban... Kezd kicsit ijesztő lenni. A férjem meg kettőnk közt őrlődik, eddig egyikünknek se akarta a pártját fogni, de tegnap megvédett, hogy a poénnal együtt a tej is jár, tessék azon is kacagni, ne csak a másik szívinfarktusán. Úgyhogy szerintem a sárkány már születőben van...
2013. dec. 14. 09:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!