Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tehetnék apósom miatt?...

Mit tehetnék apósom miatt? Bövebben lent

Figyelt kérdés
12 éve vagyunk együtt van egy 4 éves kisfiunk és jelenleg 6 hós kismama vagyok.a problémám ...ugy érzem aposom mindent elkövet hogy szétszedjen minket ...de a párom ezt nem látja be sajnos ami nagyon bánt .tegnap indulásuk elött tudtam meg hogy egy záró vacsorára mennek öltönyös buli és kiakadtam nagyon ... azóta a párom nem jött haza nem is hivott deén meg nem akarom keresni.apuka most boldog h elért valamit ettöl meg falra megyek.ha beszélgetni akarok a párommal akkor mindig az sül ki hogy az apja nem hibás.a kisfiunkat nem szereti egy csokoládét nem kap töle nem játszik vele semmi .....szerintetek én reagálom túl????
2013. dec. 14. 11:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%

Mivan?

Apóssal éltek?

Milyen buli?

Tegnap este óta nem ment haza és fel sem hívod?!

A pontokat, meg nagy kezdőbetűket meg használd már légyszíves!

2013. dec. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én örülnék ha lenne egy ilyen lehetősége kikapcsolódni ,és enne egy jót :) jól főzök de nekem is jól esne valami éttermi vacsi :) sárkány vagy.
2013. dec. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Na hazaért a férjed kérdező?
2013. dec. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommenteket.... igazábol nagyon minimális az az információ amit ide leirtam !!! nem is ragoznám tovább hiszen amibe egy kivülálló személy nem lát bele tanácsot sem adhat. egyébként boldog családban élünk és nagy szeretettel várjuk a 2.gyemekünk érkezését. minden családban nagy átlagban baj van kinél anyóssal kinél apóssal... nekem ez jutott....ennyi. és annak a kedves kommentelőnek üzenném hogy helyesen irni is tudok nem hagytam abba az iskolát a 8 ált nál.... csak a gépem vacak jelenleg,de egyébként sem arról kértem oktatást hol használjak pontot vagy vesszőt ... elvégre nem egy napilappal levelezek !!! köszönöm mindenkinek .... sziasztok
2013. dec. 16. 09:50
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Nesze semmi fogd meg jól....



Nagyon szeretem, amikor egy kérdéssel foglalkozok, segíteni akarok, és törődök az illetővel, ő pedig egyilyen semmitmondó magyarázattal leraz minket, mivel az épp aktuális problémája semmisnek látszik..

Kószönjük, hogy azokat az embereket akiktől segítséget kértél semmibeveszed...


Köszi.. Jól esik

2013. dec. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Ne haragudj kedves utolsó semmi képp nem akartam senkit megbàntani .... de sajnos nem mindenki segitő készséggel fordult úgy érzem ... természetesen köszönöm a tiéd és mindenki vàlaszàt .
2013. dec. 18. 23:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!