Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek őrültség ilyet...

Szerintetek őrültség ilyet csinálni, hogy végre megszabaduljunk anyóstól?

Figyelt kérdés
Párom szüleinél lakunk, de egyre jobban elviselhetetlen az anyukája. Néha kenyérre lehet kenni, akkor minden rendben van, de van amikor elszabadul a pokol. Ez az utóbbi időben elég gyakran megtörténik. Én már nem bírom ezt tovább és ennek hangot is adtam. Párom kitalálta, hogy vegyünk egy lakókocsit (300-400 ezer forint körül), állítsuk fel a telken (ami az ő tulajdona) és költözzünk oda. Ez még nyáron oké is, de télen? Meg egy lakókocsiba lakni?? Bár lehet, hogy jobb, mint az anyós. Ti mit gondoltok erről? Sajnos valami emberibb megoldásra (albérlet, elköltözés) nincs egyenlőre lehetőségünk. Köszi a válaszokat!
2013. dec. 29. 17:05
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
89%

Amíg nem tudtok minimum egy szobát bérelni mégis mi a fenének költöztök össze.

Menj haza aztán kész.

2013. dec. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem vállalnám be ezt. Imádom a páromat, de összezárva egy lakókocsiban ki tudja meddig...meg is bolondulnék. Anyóséknál még mindig kényelmesebb, civilizáltabb.


Próbáljatok gyűjteni a különköltözésre. Ha pl. lakókocsira lenne 300 ezretek, akkor azt még mindig szánhatjátok albérletre. Vagy költözzetek külföldre belőle, ha nincs munkátok és ezért nem költöztetek még el.

2013. dec. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem, ha van lakókocsira 3-400 ezer, akkor albérletre hogy nincs?
2013. dec. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Sajnos olyan vállalkozásban vagyunk benne jelenleg, ami az összes tartalékot felemészti és ami bejön azt is vissza kell forgatni. Ezért nincs egyéb lehetőség. Külföld sajnos szintén nem jöhet szóba az említett vállalkozás miatt, túl sok pénz van benne, hogy csak úgy abbahagyjuk. Köszi a válaszokat!
2013. dec. 29. 17:14
 5/28 A kérdező kommentje:
A lakókocsi egy egyszeri kiadás lenne, de albérletet fizetni minden hónapban. Ilyenkor télen sajnos egyáltalán nincs bevételünk, csak kiadás, nem igazán tudnánk ezt megoldani.
2013. dec. 29. 17:15
 6/28 gömbicica ***** válasza:
91%

annak idején az én fejemben is megfordult a ilyen ötlet.

aztán rá kellett jöjjek marhaság. meg kellett próbálnom alkalmazkodni. volt, hogy keserü kenyér volt, de tul vagyok rajta. (meg már az idő is eljárt sajnos felettem)

2013. dec. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
94%
Nyaraltunk olyan 2 hálószobás lakókocsiban, amit én el tudtam volna képzelni lakásként is, igen. De ilyenkor télen befűteni iszonyat sokba kerülne, szerintem annyiba, mint egy albérlet. Gondolom csak villannyal lehetne megoldani. De ha így elviselhetetlen a néni, úgyis az marad, gondolom, akkor is fogtok vele találkozni és akkor is el fog szabadulni a pokol.
2013. dec. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
96%
De mégis miből ennétek vagy fizetnétek az áramot vagy hol fürödnétek?
2013. dec. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
90%
Abszurd ötlet. Szerintem is teljesen felesleges összeköltözni, míg nincs rá anyagi keret. Amit ti csináltok, ez nem is összeköltözés, hanem a szülei nyakán élsz még te is. De ha nem megy velük, költözzetek át a te szüleidhez, hátha ott jobb lenne a helyzet. Vagy csak te költözz haza, aztán hol itt, hol ott alszotok együtt amikor tudtok. ÉS közben gyűjtsetek.
2013. dec. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
96%
De,hogy lehet,hogy lakókocsit van pénzetek venni,egy szobát bérelni meg nem?
2013. dec. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!