Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy kezeljem ezt a szituációt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem ezt a szituációt?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy egy lánnyal ma este kerül sor az első együttlétre. Már volt több barátnőm is akikkel eljutottunk a szexig, így nem ezzel van a gond hanem az óvszerhasználattal. Ha magamnak próbálom felhelyezni az esetek nagy százalékában nem jön össze valami oknál fogva, pedig több márkát és több típust is próbáltam már így nem ezzel van a gond. Vagy elakad, vagy mire sikerül felszenvednem már nem vagyok eléggé merev, így rendesen frusztráló tud lenni. Egyszerűen csak ilyen szinten béna vagyok, alapból nem mondhatom a kézügyességemet elsőosztályúnak. Szerencsére az eddig barátnőimmel ez nem okozott problémát mert automatikusan ők "intézték" a felhelyezést, de akárhányszor arra kerül a sor, hogy egy új lánnyal megismerkedek jön az érzés, hogy na vajon mi fog történni, nem kéne beégni. Szerintetek, hogy oldjam ezt meg? Mert arra építeni, hogy na majd talán itt sem nekem kell ezt megoldani nem éppen biztos alap, azzal meg nem a legjobb előállni első alkalommal, hogy csináld te mert én kretén vagyok ehhez a részhez :D
2012. jan. 29. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Biztos a jó felénél próbálod felrakni?

Csak odarakod a végére, és onnét csak fel kell a pereménél fogva görgetni.


Remélem nem szokod előre széthúzni.

2012. jan. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Darkkingdom ***** válasza:
Még van idődszerintem próbálgazsd meg eddig is próbálgathattad volna,könyörgöm egy gumit felhúzni nem kell egyetemi végzettség!Befogod kétujjal a spermatartót ráteszet afarkadra és legörgeted ennyi az egész!
2012. jan. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fejben kéne eldönteni és elhinni, hogy egy óvszer felhelyezésében semmi nehézség nincs.. Gyakorolj. Az meg, hogy a lányra kell bíznod a felhelyezést, nemcsak hogy az első alkalommal, de még a századiknál is ciki...
2012. jan. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!