Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós kérdés, van megoldás?...

Anyós kérdés, van megoldás? Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Anyósom folyamatosan azt kell h érezze h a fiának még ő a fontosabb, vagy szétidegel módszeresen mindenkit és napokig áll a bál. Külföldön élünk így ritkán tudunk csak hazajönni, olynakor minidg együtt jövünk a gyerekekkel. Most is ott voltunk több mint 2 hetet, utolsó pár napra jöttünk át én anyumhoz mielőtt férjem visszamegy dolgozni (mi még maradunk). El is bucsuztunk ott mindnekitől, puszi köszönjük jo volt. Erre alig hogy eljöttünk 1 napra rá jött a telefon, ha férjem nem megy vissza még egyedül is akkor ez meg ez.(durva besértődések, zsarolások (nem 1-2 órára elbúcsúzni (mondjuk nem értem minek kell 3 napra rá megint bucsuzkodni amikor már egyszer elbucsuztunk)hanem egész utolsó napra (amikorra már megterveztünk egy közös délutánt kettesben, kis romantikázás, sokáig leszünk most külön. ). Irtam anyosomnak hogy ok megy haza férjem a kért időre de legközelebb légyszives beszéljük ezt meg előre és ne hozzunk senkit kellemetlen helyzetbe. Erre totál besértődés hogy tőlem nem tűri el a kioktatást és h velem ezentul nem is beszél. Férjem annyira megijedt h rá is meghegszik az anyja h mondta most beül a kocsiba és hazamegy, de szerintem meg nem ez a megoldás. Együtt!! A SZüleivel együtt beszéltük meg hogy hogy lesz mint lesz, nem akarom hogy mindig utolag odarendelje vagy felülirja anyósom amit már egyszer megbeszéltünk. Tényleg olyan nagy kérés ez tőlem? (Anyósommal soha nem volt nézeletérésünk nyíltan, de nem titok h utál és szerinte még az is jobb lenne a fiának ha elvált lenne (2 pici gyerekkel) mint velem.

2014. jan. 5. 06:45
 1/8 anonim ***** válasza:
19%

Neked is vannak gyerekeid, ami azt jelenti, hogyha mar meghazasodnak, akkor is az edesanyjuk maradsz, s talan teis szeretnel majd veluk talalkozni ugy, ahogyan te szeretned pl.

Egesz evben lehetosged van arra, hogy a paroddal egyutt legy, hiszen kulfoldon eltek! Soha na akard korlatozni, iranyitani a ferjedet, mivel ezzel onmagadnak artasz a legtobbet!

2014. jan. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mint írtam nem akartam megszabni, egyből ok akkor megy az anyja által kijelölt időre de az azért talán nem sok h beszéljük már meg ezt ha ott voltunk 2 hétig.
2014. jan. 5. 07:19
 3/8 A kérdező kommentje:
és ott voltunk két hétig vagyis férjem teljes szabadságát erre használtuk fel, pont mivel külföldön élünk nincs segítségünk, mi se vagyunk soha kettesben, de hát ez van. Ugy volt h idén karácsonykor ők jönnek, de nem akartak, akkor mi megszerveztük h elutazunk az ALpokba kettesben és anyum kijön, de aztán jött az átszervezés (már megvettem akkor a karacsony fát is) h mégiscsak jöjjünk mi haza.
2014. jan. 5. 07:21
 4/8 anonim ***** válasza:
61%

Megértem az anyukát, hogy látni akarta, mégha nin is igaza.

Azért csinálja ezt, mert hagyjátok, mert hagyja a párod.

Ha nem menne, akkor besertődne, majd megnyugodna, mert szereti a fiát.

Ha nem mindig az lenne, ami a fejéből kipattan, akkor nem csinálná ezt.

Te nem sokat tehetsz az ügyben.

A férjed továbbra is anyuka poci fia, ami nem helyes egy 2 gyerekes családapánál.

Neki már ti vagytok elsősorban a családja. Ti beszeltek meg dolgokat, ahhoz kellene tartsa magát, anyuka megharagbszik, majd megbékül, én viszont mint a férjem felesége nem nagyon tudnam toleralni, hogy az utolsó napunkat tőlem külön töltse.az anyuka házából kirepült már, tessék neki felfogni.

A gyerekek és a feleség az első, aztán a szülők... És nem, nem kell háttérbe szorítani őket, de volt. Pl ebben az esetben egy menetrend,amit nem véletlenül úgy szerveztetek le.

Kérdezd meg a fjedet, hogy a te szüleid hisztiztek-e(jó más szavakkal:)) amíg te, a ferjeddel és a gyerekekkel az ő szüleinél voltatok...


A férjed tud tenni akármit is, mert miatta ilyen, és ő hagyja, hogy ilyen legyen az anyja...


Megmondom őszintén, hogy én nemtudtqm volna hozzámenni addg egy férfihoz, amíg nem jött el az anyka szoknyája mellől.

Az én férjem anyukája is hasonló kaliber, ha nem rosszabb..... Sőt engem is fúr áltálaban, az esküvőn közölte, hogy sajnálja, hogynilyen családba kerül be, mint a miénk mert anyukám, és én is milyen erős jellemek vagyunk...szerintem nem ismeri a fiát, hogy rajtunk is túltesz, de mindegy...a férjem tud beki nemet mondani, az islen megszolalásait meghallgatja, és bólint, aztan ráhagyja..de tudom,mhogy mindenekfelett mi a családja vagyunk az elsők.

Ha én azt mondom neki hogy nem, mert nem úgy beszeltük meg, és tényleg van oka, akkor csak azért nem menne mert az anyja hisztizik, megmondaná

" Anya, ott voltunk x napot, szeretnék a feleségemmel lenni, mert sokat nem találkozunk utána"

Anyja

"De...kisfiaaaam"

" anya majd legközelebb, jó legyél, még hívlak mielőtt indulok"


Hallom szinte ahogy beszélnének.



Nem nagy kérés tőled...

Egkötelebb amikor megbeszélitek én odaszólnék a férjemnek...hogy "de errről anyukádat is kérdezd meg, neki megfelel-e, ha már 3 an döntünk ebben a házasságban..."

Amúgy célravezető tényleg megkérdezni, mert akkor nincs ellenvetés, mert ő is rábólintott...

2014. jan. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
Nagyon homályban maradt az após, azaz a férj apja ? Van egyáltalán, Ő nem tud hatással lenni a feleségére ? Kevés az elfoglaltsága a Mamának, azért ilyen, meg persze féltékeny is kissé...
2014. jan. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mama sokat dolgozik nagyon szóval nem hiszem hogy túl sok ideje lenne. Após nem szól bele semmibe, mikor ott vagyunk is inkább háttérbe húzódik.
2014. jan. 5. 09:50
 7/8 anonim válasza:
33%
Hát igen! Akkor ezek szerint nálatok is áll az anyós bál! szerintem az ilyen anyósok őrültek, nem pedig anyák. Az a legnagyobb baj, mikor egy anyós ezeket megteheti, mert akkor a férjjel is gond van, mert engedi. Ezt azért írom, mert az én anyósomnak van még 3 fia a férjemem kívül, s mégis az enyémmel teszi meg ugyanezeket, mert ő a leganyásabb, és vele megteheti :@
2014. jan. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%
Ha a férjed nem áll a sarkára, akkor erre nincs megoldás. 2 gyereket tudott a férjed csinálni, szóval nem töketlen, vagy azóta visszafejlődött neki?
2014. jan. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!