Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogosan sértődött meg anyósom?...

Jogosan sértődött meg anyósom? Mit tudunk vele kezdeni?

Figyelt kérdés

Van egy lányunk, és szóba került hogy ha velünk valami történne, mi lenne a gyerekkel. Férjem megmondta hogy ezen nem kell aggódni, az én húgom fogja felnevelni, mindent megbeszéltünk vele és le is papíroztuk ügyvédnél a végrendeletünkkel együtt.


És azóta ezen van megsértődve, hogy miért nem ő nevelheti a gyereket ha mi meghalunk.


Beszéljünk vele, magyarázkódjunk? Vagy viseljük a beszólásokat türelmesen, egyszer úgyis abbahagyja?


2014. jan. 11. 13:43
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Ha nem történik velünk semmi, akkor nyilván mi neveljük a gyereket :-)


Átbeszéltük a dolgot többször is a férjemmel, így döntöttünk. Nem hirtelen döntés volt.


A testvéreimmel jó a kapcsolatunk, anyósom is ismeri őket. Ha a húgomhoz kerülne a gyerekünk, akkor is láthatná anyósom nyilván.

2014. jan. 11. 18:06
 12/12 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom egy ilyen hisztériás idióta anyósban úgy agyban mi játszódhat le. Mint pl az itt író anyós is...Mert hogy nem normális az biztos.


Ha lehet választani, nyilván mi is fiatalabb nevelőt választanánk a gyerekünknek ha lenne. Valószínűleg a nővéremet. Mert a férjem lánytestvérei, nos az egyik még kiskorú, a másik meg hülye, felelőtlen stb...nem szülőnek való.


Szerintem ostoba dolog ezen bepöccenni, teátrális jeleneteket rendezni.


Igazatok van.


27/N

2014. jan. 12. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!