Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit tennétek ebben a...

Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Én 18 vagyok, a párom 26. Amióta az anyukája megtudta, hogy a párom tervezi az eljegyzést, teljesen kifordult magából.

A hátam mögött elmond mindennek, azzal ijesztgeti a párom, hogy majd elhagyom, és "megint igaza lesz".

Nagyon sértő dolgokat mond ő is és az "após" is. Tűrök, mosolygok...nem voltam soha tiszteletlen. Emiatt is bánt ez az egész. Nem értem ezt a viselkedést.

A párom megvéd, persze nagy veszekedések árán, amiből az anyja azt a következtetést vonja le, hogy "mindent én irányítok".

Amúgy két éve együtt vagyunk. Én még suliba járok. Tervezgetjük az összeköltözést, amint dolgozni kezdek.

A probléma az, hogy ma szabad a párom és ilyenkor én szoktam felmenni hozzájuk. De annyira feszült a hangulat, hogy biztos balhé lenne. Az anyja amúgyis "meg akarja nekem mondani".

Már egy hónapja minden nap gyomoridegünk van tőlük. Minden hétre jut valami.

Szóval most nem tudom, hogy felmenjek-e és álljak a sarkamra ha előhozakodnak ezzel, vagy legyek kedves és mosolyogjak, az úgyis rosszabb mintha szólnék vagy pedig el se menjek.

Ti mit tennétek?


Előre is köszönöm!


2014. márc. 3. 08:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%

Te semmit ne tegyél,áljon ki a párod meletetek.ha most meghunyázkodik és eltüri ezt akkor később is ilyen lesz és akkor már jobban fog zavarni.


Érdekes mód nálunk após lett tiszta zizi mikor megtudta hogy összeköltözünk.Párom, aki azóta már a férjem szépen lerendezte a dolgot.

2014. márc. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

A párom már mondta szépen, mondta csúnyán, megfenyegette őket, hogy többet rájuk sem nyitja az ajtót...nem használt. Most albérletet keres.

Hiába áll ki mellettünk, mintha a falnak beszélne

2014. márc. 3. 08:31
 3/14 anonim ***** válasza:

Akkor ha majd különmegy befogják.Gondolom össze fogtok költözni,akkor majd más lesz a szitú.

Szerinted ha a párodra nem hallgatnak rád majd fognak?Jelenleg akármit mondasz azzal csak magad alatt vágod a fát hisz te vagy a gonosz aki elveszi kicsi fiát.Ne ronst a helyzeten azzal hogy összaállsz vele mert a végén még azt is megtiltja hogy bemenj a házba.

Más tészta lenne ha neked sorolná,de ha jól értelmezem a párodnak mondják nem neked.1.voltam

2014. márc. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hogy őszinte legyek, ilyen helyzetben én el se mennék az anyós-apóshoz, csak ha muszály.
2014. márc. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
Kérdezd meg kerek-perec, hogy mi baja veled. Önts tiszta vizet a pohárba. Mondja el, te pedig állj ki magadért, ha valótlant állít, mindezt a párod jelenlétében.
2014. márc. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%
Még olyan fiatal vagy,nem is éltél.Minek neked eljegyzés össze költözés?Szerintem az ő anyja is úgy van vele,korai ez még.Na nem a fia részéről, a tiedről.Ha az én lányom lennél totál lebeszélnélek!!Élj tombold ki magad,nem fogsz semmiről lemaradni!Leragadsz az első pasinál mert most szerelmes vagy 2 ig nem látsz.De meg bánod még.
2014. márc. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Nem fogom eldobni a jól működő kapcsolatomat azért, mert fiatal vagyok. :)

Nem akarok fűvel-fával lefeküdni, mert a mai világban úgy látom ezt jelenti ez a "kiéljük" magunkat dolog.

Élni és élményeket szerezni tudok úgy is, hogy van párom. Annyi, hogy nem akarok mást, na és? Attól még ugyanúgy élhetek és járhatok szórakozni.

Szeretem, vele tervezek. Családcentrikus vagyok, én erre vágyom.

Nem vagyunk egyformák.


Amúgy pedig ennek a megjegyzésednek semmi köze a problémához, a privát véleményed pedig tartsd magadban :) Köszönöm!

2014. márc. 3. 10:31
 8/14 anonim válasza:
Szia! Én tuti odamennék az anyós és az após elé és megmondanám nekik,hogy mi a helyzet! Nehogy már ők dirigáljanak egy 26 éves férfinak! Én nem hagynám annyiba az 1000%
2014. márc. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hatosra ne hallgass, minek kiégni vadidegenek mellett, amikor a pároddal együtt is megélhetsz mindent :)


Én sem igazán mennék a helyedben, nem tudna inkább a párod eljönni hozzád?

2014. márc. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Minek mégy oda?
2014. márc. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!