Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit tennétek ebben a...

Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Én 18 vagyok, a párom 26. Amióta az anyukája megtudta, hogy a párom tervezi az eljegyzést, teljesen kifordult magából.

A hátam mögött elmond mindennek, azzal ijesztgeti a párom, hogy majd elhagyom, és "megint igaza lesz".

Nagyon sértő dolgokat mond ő is és az "após" is. Tűrök, mosolygok...nem voltam soha tiszteletlen. Emiatt is bánt ez az egész. Nem értem ezt a viselkedést.

A párom megvéd, persze nagy veszekedések árán, amiből az anyja azt a következtetést vonja le, hogy "mindent én irányítok".

Amúgy két éve együtt vagyunk. Én még suliba járok. Tervezgetjük az összeköltözést, amint dolgozni kezdek.

A probléma az, hogy ma szabad a párom és ilyenkor én szoktam felmenni hozzájuk. De annyira feszült a hangulat, hogy biztos balhé lenne. Az anyja amúgyis "meg akarja nekem mondani".

Már egy hónapja minden nap gyomoridegünk van tőlük. Minden hétre jut valami.

Szóval most nem tudom, hogy felmenjek-e és álljak a sarkamra ha előhozakodnak ezzel, vagy legyek kedves és mosolyogjak, az úgyis rosszabb mintha szólnék vagy pedig el se menjek.

Ti mit tennétek?


Előre is köszönöm!


2014. márc. 3. 08:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nos, nem mentem. Mielőtt mehettem volna ismét belevesztek a páromba. Most már cafka is vagyok meg cigány :) Pedig közöm sincs egyikhez sem :)

Azt hiszem idegileg kimerültünk.

2014. márc. 3. 22:06
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekünk is voltak hasonló problémáink csak a férjem öreganyjával , öregapjával és dédimamával( nem a szülei nevelték). Szóval mikor látták hogy jól működik a dolog akkor elkezdtek kisebb majd egyre nagyobb vitákat szítani, óriási cikuszokkal. Mikor így elfajult én nem mentem hozzájuk, de a férjem sem engedte volna. Nálunk jól bekevertek, de 1 év késéssel( ami tele volt szenvedéssel, kettőnk közötti vitákkal is) rájöttünk hogy ez így nem megy vagy külön( összeköltözve) vagy sehogy. Összeköltöztünk csak ketten és azóta baromira jó ez a dolog kettőnk között. Lassan 4 éve élünk együtt és azóta semmi komolyabb cirkusz nem volt közöttünk. Ha ők kevernek már nem érdekel minket. Meg is szüntette velük a férjem a kapcsolatot, nagyon rá voltak szokva ha kellett valamit csinálni,vagy menni valahová akkor a férjemnek kellett ugrania. Nem adunk kölcsönt, és nem engedünk beleszólást az életünkbe.Szigorúan az van amit mi akarunk.

Szóval mi ezt csináltuk és bevált.

Most az öccsének is van barátnője és velük is kezdik. A csaj tűr és mosolyog és megy, de időnként ugyanúgy kitör a mamiból és jól leosztja, akkor harag stb.. majd kezdődik előröl. Ennek sincs értelme, hogy valaki hagyja magát, főleg ha ok nélkül lealázni anyukától.Szerintem ezt ne tedd.

2014. márc. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ja az én is voltam kis k.urva, mikor a férjem volt az egyetlen.Anyukám meg cigány k.urva. Egyikek sem vagyunk. Ma már letagadja, belehazudik még a szemembe is.

Én azt mondom hogy ha valaki már idáig fajul, az már nem normális, és nem megbocsátható.

2014. márc. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 politika válasza:
Én elmennék a helyedben és megmondanám amit gondolok.Szerintem ez hatna rájuk és megértenének.Ez az én gondolatom nem muszáj kipróbálnod.De megér egy próbát!
2014. márc. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!