Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szereted az anyósod? Együtt...

Szereted az anyósod? Együtt laksz/laktál vele?

Figyelt kérdés

2014. márc. 5. 22:16
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Úgy irigylem azokat, akiknek jó anyósuk van...
2014. márc. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem.
2014. márc. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szeretem az anyósomat...



Amikor nem látom!

2014. márc. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem. De nem is utálom. Egyszerűen a semleges kategória. Nem vált ki belőlem semmilyen érzelmet, max. néha felbosszant. Nem élünk együtt. Nem is fogunk.
2014. márc. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim válasza:
90%

Szerintem nem kell zsigerből utálni az anyóst, olyan ez mint a romakérdés szerintem.

Ámbár nálunk meg pont az ellenkezője van. Én kifejezetten rühellem ha látom. Maximálisan idióta, tiszteletlen. Bármit mondok, csakazértsem úgy csinálja. Pedig szerintem joggal elvárható ha mondok valamit az én házamban akkor az gy is legyen. Annál is inkább mert ha kérek valamit akkor annak nagyon pontos indoka van több oldalról is. Pl. Ha megkérem, hogy ne vigye ki a gyerekeket a kertbe akkor azzal rögtön áthidalnám az alábbi problémákat amiket tudom hogy biztosan képtelen figyelni rá: nyitva hagyja az ajtót, rángatja a kilincset, becsapja az ajtót, bekapcsolva hagyja a fűtést, a gyerekeket beengedi a vizes homokozóba, utána és előtte sáros lábbal végigmászkáltatja a gyerekeket és magát is a házon... stb. De ha nem vinné ki akkor mindez nem lenne. De csakazértis. Hiába kérek bármit. Hangosan dúdol egyfojtában. Csapot nyitogatja, akinek kombi kazánja van az tudja miért jó ez. Mindig kicsap valamit a tűzhelyre. Viccen kívül összegletteli a wc-t. Kutyakakis csizmát a mosdóban mossa le. Amikor a gyerekek születtek ideköltözött 2 hétre, akkor aztán minden volt. Konkrétan elvette az életemből a gyerekekkel töltendő első boldog két hetemet...

2014. márc. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Imádom. Nem csak az anyósom hanem az apósom is. Náluk jobb emberek a világon nincsenek. Szerencsére fiatalok is (44, 54). Kismama vagyok, már nagyon várják az unokát is :)

Együtt élünk, most épül a külön részünk, így mondhatni két ház lesz egy portán (falu, családi ház)


24 hkm

2014. márc. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Inkább azt mondanám, hogy nincs vele személyes problémám, velem mindig kedves és látszik is, hogy szeret engem és ez jól esik, de vannak nagyon nagy idiótaságai, amiket nehéz elviselni úgyhogy nem szívesen laknék vele. Maximum pár napot, hogy megnézzem valójában mennyire jönnék ki vele jól, kis tesztként, de ha a Párommal és az anyjával kéne hármasban lakni hosszútávon, akkor kösz kihagyom a lehetőséget! :D
2014. márc. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 Sean válasza:
A válasz:nem
2014. márc. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Laktam már együtt két anyóssal is, a legrosszabb, amit egy kapcsolatban tenni lehet.

Egészségtelen együtt lakni a szülőkkel.

Persze, lehetnek normálisak, de általában nem azok.

A szülők többsége magában is egy idegbeteg majom a saját gyerekével, hát még máséval, akit betolakodónak tart. Mindegyik úgy gondolja, van beleszólása, kivel és hogy van a gyereke, mintha az nem lenne külön ember. Beteges.

A gyerek meg évtizedek alatt többé-kevésbé hozzászokik a saját hülye szülőjéhez, de nem várhatja el mástól, hogy az is hozzászokjon, és egy csapásra tolerálja.

Én speciel sajnálom, hogy ha valakivel kezdek, azzal együtt jár a családja.

2014. márc. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Mi most költöztünk el, mert olyan dolgokba ugatott bele, hogy el van-e húzva a függöny a szobánkban, vagy hogy milyen mosógép programmal mosok.

Képzelheted, mennyire szeretem. Nagyon szívesen megrugdosnám a büdös banyát, de normálisan kellett viselkednem vele, hogy ne bántsam meg a párom.

2014. márc. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!