Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi volt a "legviccesebb"...

Mi volt a "legviccesebb" dolog amibe az anyósod vagy anyós jelölted belekötött vagy bele próbált kötni?

Figyelt kérdés

Minálunk pl 1x abba kötött bele hogy hónap végén van még hús a fagyasztóba, és tudunk mit főzni... :)

Ilyen dolgokra gondoltam :)


2013. okt. 26. 07:42
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
80%
Abba, hogy lehet be kellene ruházni hangszigetelésre, mert éjszaka tőlünk hangos a ház.
2013. okt. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
62%
Csináltam madártejet,anyu a habot vízbe szokta kifőzni,így én is úgy csináltam.Hazajönnek(együtt laktunk még),jééé...csináltál madártejet?Mondom igen,csak a hab összement,de mindegy.Mert biztos valamit rosszul csináltam.Mondom ugyan úgy csináltam,mint anya.Amikor megtudta,hogy vízbe főztem a habot,szabályosan elszörnyedt,hogy dehát azt tejbe kell.Mondom anya is vízbe szokta és tökéletes szokott lenni....De a tejbe főtt finomabb
2013. okt. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
60%
Bocsi,véletlen elküldtem.Szóval,hogy a tejbe főtt finomabb,mondta ő.Mondom ugyan olyan.Nem,az nem ugyan olyan.Mondom ettem már mind a 2féléből,semmi különbség,ugyan olyam.Kijön após a szobából,azt mondja,higyjem el,hogy finomabb tejbe.Hát mondom ezt nem hiszem el már.UGYAN OLYAN.Erre kórusba rávágják,hogy nem.Azt hittem az epe rámfakad.Azóta nem csináltam madártejet.:)
2013. okt. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
86%
Abba köt bele mindig, hogy sok ruhám van. Mivel turkálóból vásárolok, nem költök sokat, szóval nem értem miért baj. Tulajdonképpen nincs sok ruhám amúgy, de szerinte elég két pulcsi, két gatya, két póló, egy cipő. Hát köszi...
2013. okt. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
77%

Anyósom soha semmibe nem kötött bele,egy tünemény volt(sajnos már nem él).Az ő anyukája,a dédike,mindenkinél okosabb volt!A töltött káposztám ehetetlen,mert nincs benne paradicsom!Ő szabolcsi volt.Rendben ott úgy csinálják!Én nem!Attól még nem ehetetlen!2napos ünnep alatt az egész házban ezt hallgatta mindenki!A család,szomszédok...persze a szomszédok paradicsomos verzióról még nem is hallottak,így hoppon maradt és puffogott tovább!:-D

2.minek fürdetem a gyerekeket miden minden nap,elég csak "megmosdani"- ja,mondom én,játszótér,kaka pisi után elég a kéz és arcmosás nyáron 40fokbbn!Ezt is halgattam a 7végén amíg nálunk volt!

3.a szolizással kapcsolatban katasztrdófa mit művel!Nem vagyok néger csak egy kis egészséges alap színem van télen,smzóval nem szoli-cica vagyok!A férjemnek mondta,h.pucolja át az arcom citrommal,mert a :-Dfehér bőra szép!Férjem kiröhögte,és mondta h ő így smzereti,ha barnább vagyok és h ő is jár velem szoliba!:-DItt kikzqült a vénasszony!

2013. okt. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
70%
Elöző vagyok *kikészült
2013. okt. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk apósom volt a nehezebb eset: hogyhogy habverővel csinálom a tejbegrízt, mikor azt fakanállal kell. Ugyanez a palacsintatésztára :))
2013. okt. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
93%
Gesztenyepürét ettünk és felráztam a tejszínhabot, pont úgy ahogy minden normális ember csinálja. Erre kikapja a kezemből a flakont, hogy nem úgy kell csinálni, majd ő megmutatja hogy kell. Elkezdte tök furán, szaggatott, óriási mozdulatokkal rázni, aminek ha jól értelmezem (bár nem vagyok benne biztos) az volt a lényege, hogy pontosan függőlegesen kell rázni a flakont.
2013. okt. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
90%
A főzelék mellé haraptam a kenyeret, nem törtem...
2013. okt. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
85%

A virágaim száraz végét a keveleknék nem vágom le ollóval, mindig jön nyesegetni, kikészülök tőle, szerintem rondább, ha minden száradó levél fége deformált, mintha latszik a szimpla természetes cserélődés. Ráadásul a férjem neveli a virágokat nem én:)


Nem felezem a szalvétát (mindig is papírüzemben dolgoztak a szüleim, ilyenre nálunk sosem volt szükség,ráadásul nekem kevés is a fél)


Hidegzsíroldőt és vízkőoldőt is használok, mert nincs kedvem 3 őrát suvickolni a tűzhelyet, és a kádat..

"De az ecet olcsóbb"

Nah de kinek? Nekem az időm drágább, ráadásul amennyi ecetet elhasználnék egy takarításhoz, ugyanott vagyok, plusz a vegyszernek hamarabb megy el a szaga (vízforralóhoz amúgy én is ecetet használok:))


Most ennyi jutott eszembe.

Amúgy jól kijövünk, csak azt nem szeretem, amikor rám akarja erőltetni az ő szokásait, ha pedig szólok, hogy nekem úgy jó, és így szeretem, akkor meg látom,mhogy megsértődik...:(

2013. okt. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!