Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szereted az anyósod? Együtt...

Szereted az anyósod? Együtt laksz/laktál vele?

Figyelt kérdés

2014. márc. 5. 22:16
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Ja, meg hogy miért csukom magunkra az ajtót...
2014. márc. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Nem utálom, de nem is állunk különösebben közel egymáshoz. Soha nem laktunk együtt. 30km-re lakik az élettársával, meg a sógornőmmel.


Havonta 1x megyünk általában meglátogatni, ők évente 1x jönnek, a férjem szülinapjára. Ha találkozunk akkor leginkább csak a férjemmel beszélget. Én nem szoktam beleszólni, csak ha kérdez:). Illetve ha látogatóba megyünk akkor szoktunk társasozni vagy kártyázni vele. Szóval nem szoros a kapcsolat. De ha valami problémám lenne, biztos meg lehetne vele beszélni:)


Nem laknék vele. Édesanyámmal és nővéremmel lakunk egyébként, de nem egy légtérben. Egy nagy családi ház egyik fele a miénk belülről leválasztva, külön bejárattal, külön háztartás satöbbi... van hogy egy hétig össze sem futunk velük:D

Egy légtérben nem laknék senkivel hosszútávon. Persze a férjemen kívül.....


Egyébként anyuék hívtak hogy lakjunk itt. Jobban megéri, mert a rezsi felesben megy. Ez nyáron 10-15 ezres számlát jelent, szóval sokat lehet vele spórolni, és a magánszférája mindenkinek megmarad:)

2014. márc. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 cseri65 válasza:
nem laktam vele együtt ,de nem szeretem . egy begyepesedett szentfazék , szarkeverő !
2014. márc. 13. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 dorje1234 válasza:

Igen. Nem/nem.

Az "Igen" igen jó eséllyel "Nem"-re változna ha a "Nem/nem" "Igen"-re változna.

2014. márc. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:
Én nagyon nem szeretem, olyannyira hogy már ha rágondolok kiráz a hideg! Inkább a híd alatt mint vele!
2014. márc. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Nem élünk együtt, de nagyon szeretem, és szerencsére ő is engem. Semmi ellenségeskedés, vagy ilyesmi nincs, soha nem is volt.
2014. márc. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 Nikuu válasza:
Nagyon szeretem !!! 20km-re lakik tőlünk nem vele élünk,de sok időt töltünk nála és imádom !!!!!!
2014. ápr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Mi is külön élünk, de nagyon szeretem, olyan, mint a második anyukám. Persze ő is mindenbe beleszól, de igazából megértem, hiszen nehéz lehet, hogy a fia, akinek ő adott életet már esetleg nem akarja bevonni olyan mértékben az életébe. Szóval ez nem zavar, egy mosollyal elintézzük, aztán csináljuk, amit jónak látunk. Egyébként meg egy angyal, segít mindenben. Egyszer "éltem" vele két hétig, mikor volt egy műtétje, de a férjemnek (akkor még csak barátom) külföldre kellett mennie munkaügyben, apósom pedig nagyon sokat dolgozott. Odaköltöztem hozzájuk, hogy segítsek neki. Nem lett tőle semmi bajom, ugyanolyan jó maradt a kapcsolatunk, de hosszútávon nem akarnék önszántamból sem velük, sem a saját szüleimmel együtt élni, szerintem nem egészséges. Most terhes vagyok, de a baba születése után sem szeretném, ha bármelyikük idejönne, max látogatóba..
2014. máj. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Ja és az én anyósom is olyan most, mint az egyik válaszolóé, ha a férjem egy másodpercre csúnyán néz rám anyósom már letorkolja, hogy ne merészeljen egy várandós nővel így viselkedni, hát hogy nevelte őt.. :D Imádom, a férjem is csak nevet rajta ilyenkor, pedig egyébként egy gyufát nem kell arrébb tennem, ha ő itt van :)
2014. máj. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Nem szeretem, és inkább mennék a híd alá, mint hogy akárcsak egy napig is vele kelljen laknom.
2018. febr. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!