Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Volt már aki az anyósában...

Volt már aki az anyósában ilyen ellenszenvet váltott ki kismamaként?

Figyelt kérdés
Az anyós így hívja az unokáját, hogy "elledék", a szülésről is úgy beszél, hogy "összeelltem magam", semmi tisztelet nincs benne. A mindennapokban se. Tehénnek hív, meg mondja, "fejjem le a tőgyöm, mielőtt kipukkad"... Visszaél a helyzetével, mert ő segít a legtöbbet pénzzel. A párom kamionos, nem sokat van itthon mostanában. Havi max 1 hétre. Elmenni nem tudok, de mindennaposak a veszekedések a beszólásai miatt, hogy tehet ilyet egy kiszolgáltatott emberrel, hogy ott rúg bele, ahol tud.

2014. márc. 25. 16:57
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
88%
Elobb a lakaskerdest kellett volna rendezni, aztan gyereket vallalni. Fogd a cuccaid, koltozz el egy alberletbe. Ennyi.
2014. márc. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
75%
Hát vannak agyament emberek, ilyen szavakat használni, jó maradi anyósod lehet!
2014. márc. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 andi9208 ***** válasza:
47%
Szia! Teljesen megértem a helyzetedet, és undorító, ha valaki így viselkedik, mert az, h te "csak egy menyecske vagy" nem jelent semmit, neked is vannak érzéseid, plusz, terhesen amúgy sem tesz jót, a feszültség. Beszéltél már erről a pároddal? a nem, akkor mindenképp tedd meg, valahogy próbáld neki finoman tálalni, hogy érezze, nem akarod fikázni az anyját, de sok az, amit művel. a párodnak ki kell állnia melletted. Az, hogy segít a pénzzel, nem jogosítja fel arra, h így bánjon veled!kitartást!
2014. márc. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
az ilyen válaszokkal nem sokat tudok kezdeni. Nyílván ha tehetném már eljöttem volna de nem tudok. Nincs hova. Szüleim az ország másik végében élnekés az anyósommal eddig jó volt a viszonyom,ameddig nem született meg a lányom. Azóta fordult ki magából. Meg már a férjemmel egy szobában alszik, amikor itthon van, mert ő nem bírja a gyereksírást. Ez is b@cottul zavar!
2014. márc. 25. 17:08
 5/39 anonim ***** válasza:
85%

És a párod tudja? Nem véd meg? Vagy ha otthon van, akkor nem ilyen az anyós?

Ritka nagy bunkó lehet! Nem bírnék így élni! Tényleg inkább egy kis albérlet, mint egy ilyennek együtt lakni.

2014. márc. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Kiszolgáltatottnak és tehetetlennek érzem magam. És a viselkedésük miatt bánom, hogy nem mentem abortuszra,ameddig lehetett, de nagyon szeretem a lányom, de senkinek nem kívánok ilyen életet.
2014. márc. 25. 17:10
 7/39 anonim ***** válasza:
91%

mitől vagy kiszolgáltatott? A terhességtől nem, max attól, hogy nála élsz terhesen. Ez meg rajtad múlik.

De én ezt erősen kétlem, hogy a valóság, amit leírtál, szerintem rondán túlzol.

2014. márc. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
78%
Hat a ferjed se epeszu... Nekem mar csak exferjem lenne, az tuti. Gyed, csaladipotlek es egy kis tartasdij - eleg kell hogy legyen egy alberletre es a minimum dolgokra.
2014. márc. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 andi9208 ***** válasza:
23%
jah, az első válaszolónak, csak annyit, ha mindenki megvárná, h lakása legyen, s aztán jöjjön a gyerek, senki sem szülne! nekünk is elöbb a gyerek jött, valamivel több mint egy évig anyósoméknál laktunk, most albérletezünk, de közbe spórolunk ahogy tudunk. Hiszed, vagy sem, jövőre lakást veszünk.
2014. márc. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
86%
hát akkor menjél a szüleidhez
2014. márc. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!