Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Volt már aki az anyósában...

Volt már aki az anyósában ilyen ellenszenvet váltott ki kismamaként?

Figyelt kérdés
Az anyós így hívja az unokáját, hogy "elledék", a szülésről is úgy beszél, hogy "összeelltem magam", semmi tisztelet nincs benne. A mindennapokban se. Tehénnek hív, meg mondja, "fejjem le a tőgyöm, mielőtt kipukkad"... Visszaél a helyzetével, mert ő segít a legtöbbet pénzzel. A párom kamionos, nem sokat van itthon mostanában. Havi max 1 hétre. Elmenni nem tudok, de mindennaposak a veszekedések a beszólásai miatt, hogy tehet ilyet egy kiszolgáltatott emberrel, hogy ott rúg bele, ahol tud.

2014. márc. 25. 16:57
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
81%

hát elszúrtad

nem kellett volna odaköltözni és anyucipicifiának szülni

helyedben csomagolnék és mennék a szüleimhez, van egy sanda gyanúm, hogy a férjed nem menne utánad...

2014. márc. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
71%

"cheeky_bugger nevű felhasználó válasza:


"Gyed, csaladipotlek es egy kis tartasdij"


a MUNKA szót nem látom, kiszedte valamelyik moderátor?"


Miután fejéről esett szó a kérdésben, eselyes, hogy egy max fel eves gyerekrol van szó. Amellett azert nem kellene meg dolgozni, te agyatlan, mem gondolod?

2014. márc. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
64%
kedves kerdezo szedd magad ossze mar csak a gyereked miatt is. Egy kisbabat nagyon megvisel ha az anyja zaklatott. Szoval elkoltozni onnan a parod aki az anyjaval alszik hagyd el a leheto leghamarabb. A gyereked meg ne okold a helyzet miatt nem o tehet rola gondolom azt h sajnalod h nem mentel el abortuszra csak duhodben irtad..
2014. márc. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
94%
Én hazaköltöznék a saját szüleimhez. Ezért nem jó anyósnál gyereket vállalni.A gyerek tervezett volt már csak azért kérdezem hogy az abortuszt írtad? Mert ha nem akkor lehet ezért nem kedvel az anyós.
2014. márc. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%
Költözz anyádékhoz, ha otthon van a férjed úgyse veled alszik hanem az anyjával...
2014. márc. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
91%
Nem látom, hogy mit szól a párod ehhez? Azon kívül, hogy az anyjával alszik, ami nonszensz.... Ezen kívül egyetért azzal, hogy elledéknek nevezi az anyja a lányát? Meg hogy beszél a menyével? Ha ez így van, akkor egy percig nem maradnék ott. Miért vagy ott velük?
2014. márc. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
8%

ma 19:05

Szóval én vagyok az agyatlan, mert a véleményem szerint egy anya kisgyerek mellett nyugodtan elmehet dolgozni, ahelyett, hogy a "segílyre" várna.

A Kádár rendszer sajnos helyrehozhatatlan károkat okozott a magyar társadalomban.

2014. márc. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
84%
cheeky a gyed nem segély. Nem tudjuk gyeden vagy-e vagy gyesen. Azt sem tudjuk hol él, ha valahol vidéken egy kis faluban akkor nincs bölcsőde sem. Nem olyan egyszerű ez sokszor. Esetleg csak magánnapközi van az meg rengeteg pénz...
2014. márc. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
14%
Az anyósnak nehezen jött anno össze a gyerek,vagy mi a baja? Beszéltél már vele erről?
2014. márc. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
78%
Cheeky te olyan okos vagy,szerinted örömmel, bárhová felvennék anyukát dolgozni? Van neked gyereked? Én a 3 éves mellett nem tudtam még elhelyezkedni, szeptemberben kezdte az ovit, azóta jó, ha havi 5-8 napot jár oviba, sajnos minden sz@rt elkep....Mondd már meg, ezt melyik munkáltató nézné jó szemmel??? A másik dolog, nem mindenütt terem ám munkahely. Bár ne szóljak semmit, itt tele van a város munkalehetőséggel: 3-4 műszakban......Pl.Merci-gyár... :-(
2014. márc. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!