Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Vki ki volt hasonló helyzetben...

Vki ki volt hasonló helyzetben leírhatná, hogy ő hogyan oldotta meg vagy mit tett?

Figyelt kérdés

7 hetes a kislányunk és mióta megszületett az anyósomék kezdenek elviselhetetlenek lenni.... Már ott elkezdődött mikor hazajöttünk a kórházból azóta egyre rosszabb.... ' hetet feküdtem a kórházba, mert nem indult be a szülés így befektettek hétfőn és szerdán beindították a szülést, de mivel így sem akart kibújni este megcsászároztak... Vasárnap jöhettünk haza, 7 hét után szerettem volna hazajönni és lepihenni de ahogy beléptünk az ajtót rá 3 percre itt is voltak (vagyis pihenni nem tudtam)ráadásul elkezdett mindenbe beleszólni, hogy a babával mit tegyek... közben felkelt a kicsi sírt mert éhes volt, de én szégyellős vagyok így nem szoptatok még a saját anyukám előtt sem, így vártam h csak észreveszik hogy menniük kéne de nem inkább kikapta a kezemből és elkezdett magyarázni h adjak neki teát meg ilyenek.... aztán most hogy telik az idő állandóan szó nélkül beállít, kézmosás nélkül fogdossa, ha szépen elvan a kiságyban vagy a kis pihenőszékében akkor is kikapkodja szó nélkül még a kezemből is kikapja... és közbe hangoztatja hogy mennyire elkényeztetjük pedig nem, mert etetés és büfizés után nincs kézben, leteszem és úgy foglalkozom vele..

mit tennétek ezzel??? vagy csak én reagálom nagyon túl a dolgot???


2014. márc. 27. 13:18
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ja, és ha emeletes házban laktok, nyugodtan kapcsold ki a kaputelefont mikor altatod a gyereket! Ha anyósod magyaráz, hogy nem tudott bejutni, mondd meg neki, hogy gyereket altattál, kikapcsoltad a csengőt!
2014. ápr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Hát mióta kiírtam a kérdést a párom elmondta nekik, hogy csak úgy jöjjenek ha telefonálnak stb... na mindent megbeszélt velük! És kb ezeket 2 napig se tartotta be, mert ahogy volt egy szabadnapja délelőtt beállított, pont akkor aludt el a kicsi, erre közölte, hogy na megint rosszkor jött, ekkor a párom mondta neki, hogy telefonálni kellett volna és nem jött volna fölöslegesen! Erre felháborodott, hogy mi, hogy gondoljuk azt hogy ő mindig telefonálni fog ha jön! Ennyit róla :( Pedig mikor mondta neki a párom a dolgokat mindenbe beleegyezett nem ellenkezett, hogy neki ez így nem tetszik... Ja és képes volt addig itt ülni és szórakozni amíg fel nem kelt a kicsi... akkor mivel nem volt még éhes beakartam rakni a kis pihenőszékébe amibe nagyon szeret lenni (mert mindig így foglalkozom vele, hogy ő abban ücsörög)erre elkérte, hogy dajkálta mondtam neki, hogy nem nagyon kéne.. erre felháborodott, hogy ő olyan ritkán látja(mindennap, mert egy helyen dolgozik a párommal és a páromhoz minden délután besétálunk munkaidő végére), hogy én ezt igazán megengedhetem neki nem lesz tőle semmi baja.... igen csak nincs ehhez szoktatva és mikor egyik szombaton anyósom, apósom is nem kis ideig dajkálta egy hétig ordított a kicsi, mert nem volt kézbe... sajnos nagyon rá tud kapni a kézben létre :(


Kedves utolsó!

Igen emeletesben lakunk, de sajnos az a baj, hogy tudják a kapu kódot, így azon bejön, feljön és kopog az ajtót... :(


Én tegnap megmondtam a páromnak, hogy ha szó nélkül fognak jönni nem fogom őket beengedni, ja és ha még egyszer szó nélkül idejön akkor két hetente szombatonként fogja csak látni... így is ők látják a legtöbbet, mert az én szüleim messzebb laknak és sajnos nem tudjuk megoldani, hogy nagyon sűrűn találkozzunk :(

2014. ápr. 8. 11:26
 23/24 anonim válasza:

Jaj, Te szegény... :(

Az én anyósom, mielőtt megszületett az első babám, idejött, hogy segítsen, 6 hétig itt volt, mert hogy bármikor indulhat a szülés(persze a kiírt napon indult...) és ilyeneket mondogatott nekem, hogy majd ő alszik a babával, és ha sír, odahozza nekem... :O

Na, mikor megszületett, koppant egyet, mert mikor kézbe akarta venni, egyszerűen mondtam neki, hogy előtte kezet kéne mosni, meg pl. most szoptatnám, és ezt ő nem tudja megoldani. :)

kicsit megsértődött, de mindig bármit is mondott, egyik fülemen be, a másikon ki, azt csináltam a picivel amit én jónak láttam. Egy héttel a születése után hazament. :D

Legyél határozott, ne hagyd magad, mert rád fognak szállni, és egyre több mindenbe szólnak bele.

a párod is legyen határozott, a saját anyukájának ő jobban el tudná mondani ezeket a dolgokat talán.

2014. ápr. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Változott valamit a helyzet?
2014. dec. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!