Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom mondott igazat, de én...

Anyósom mondott igazat, de én inkább jól összevesztem vele. Mivel engeszteljem ki?

Figyelt kérdés

Van két kislányunk, 5 és 7 évesek.Most hétvégén az anyósomnál voltak, de már szombat este hívott, hogy menjek értük. Mikor odaértem teljesen ki volt akadva, hogy a lányok a megölték a macskáját. Tudni kell, hogy ez a nagyon édes, okos cica volt a "társa" mióta apósom elhunyt. Nagyon szerette az egész család, a lányok is mindig mondták, hogy legyen nekünk is egy Moriszunk (így hívták). Ezért nem is hittem el amikor azt állította anyósom, hogy csak a lányok tehették be a kutya kennelbe, mert oda, máshogy nem tud bejutni macska. Nagyon összevesztünk ezen, mert én bolond azt hittem, hogy csak nem akarja, hogy a csajok ott aludjanak.

Tegnap este viszont megtörtek, és bevallották, hogy irigységből beengedték Moriszt a kennelbe.

Nagyon nagyott csalódtam bennük.Nagyon jól tudják, hogy anyósomnak milyen fontos az a macska, és a nagyobbik már azt is tudja, hogy ez állatkínzás.

Szégyellem magam, de olyan ideges lettem, hogy eljárt haragomba a kezem. Sose bántom őket, de ezt nem tudtam szó nélkül hagyni.

Anyósom nem fog egy bocsánat kéréstől meghatódni, mivel még én vádaskodtam. Ma felhívtam, de elég barátságtalan volt. Ötletem sincs mivel tehetném jóvá. Egy új cicán gondolkodtam, de azt lehet, hogy csak jobban a szivére venné.


2014. ápr. 9. 12:37
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
75%
Aki elítéli az anyját ez "rácsaptam a kezére" miatt, annak elmondanám,hogy kiábrándító milyen tuskó gyerekeket nevel a mai iskolai rendszer. És tudod sok szülőnek miért nem tűnik fel,hogy tuskó a gyerek? Mert a szülő is az! Naponta 600 gyerek megy el előttem és vagy 200 szülőnek vágom a jópofát és higgyétek el, több,mint kiábrándító! Az egyik anyuka -aki még a normálisabból való,aki megmondja a gyereknek,hogy "hülye voltál lányom" ha az tényleg "hülye volt"- azt mondta EZEKET A MAI GYEREKEKET NAGYON SENSITIV-re nevelik. Igaza van. Az egyik anyuka bejött és bemószerolta a 2.os kislányának az osztályfőnökét az igazgatónál,mert a tanárnő azt találta mondani a leányzónak,hogy "Kincső,te kis liba vagy" A mi időnkbe -és 25 éves vagyok,nem is 70- "Fogjátok be a szátokat,Takarodjatok a helyetekre" volt, simán megráncigált a tanár,ha hülye volt a gyerek és a többség értett belőle és senki nem ment haza zokogva,hogy "Anyu! Visszapofáztam a tanárnőnek erről azt mondta "liba vagyok!" brühühü. Szégyen. Lelki szemeim előtt látom,hogy milyen "emberek" lesznek ezekből a "gyermekekből". Tuskó.
2014. ápr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
0%

57-58. Egészen megnyugtató, hogy ilyen széles látókörű, felvilágosult, képzett és intelligens házimamik nevelik a gyerekeket. Akik büszkén mesélnek a gyermekként elszenvedett bántalmazásról, mint eszközről, ami jó.


Döbbenet a nívó.

2014. ápr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
89%

62-es te egy értetlen elmebeteg vagy. Egy csőlátó idegbajos :D szerintem neked kemény mentális gondjaid vannak...vagy nem tudsz olvasni, szöveget értelmezni.

Idióta.

2014. ápr. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el anyósodnak, amit itt leírtál. Őszintén.


Aki meg sajnálgatja a gyereket, hát nem tudom, én nem vagyok nagy macskabarát, de ha a gyerekemről kiderül, hogy ilyet csinált, akkor biztos úgy pofon vágom, hogy a fal adja a másikat. Engem nem érdekel mi ma a trendi meg normális nevelés. Ritkán kaptam kiskoromban, de mikor apám pofon vert arra a mai napig emlékszem, és volt is foganatja. Se lelki sérült nem vagyok, se apámat nem utálom, sőt, imádom őt. De van amikor igenis nyomatéka van a mondandódnak azzal, ha le is keversz egyet.

2014. ápr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem kéne a kérdezőnek ennyire mentegetni a nagyot, hogy nem akkora szám. Mi lesz, ha a testérére lesz féltékeny, ha az lesz neki útba? Volt már a gyereknevelés témában olyan kérdés, hogy a nagy fojtogatta a kicsit, mikor az anyuka bement hozzájuk, a kicsi már nem kapott levegőt. Meg amelyik annyira ment ki, hogy másik palacsintát rakjon oda és mire bement a nagy a kicsi nyakán ült a kiságyban...


Lehet, hogy itt egyeseknek a macska, csak egy macska, de nem egy giliszta, nem egy bogár, azt már a 2-3 évesnek is megtanítják, hogy a farkát se szabad húzni, csak szépen simogatni szabad. Hogy tabu bántani. Nem hogy megölni. Ez nagyon durva, nem lenne szabad félvállról venni!

2014. ápr. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
89%

Ez a giliszta hasonlat hülyeség, az nem családtagnak minősül...

Az anyóstól kérj bocsánatot, lehetőleg a lányaid is.

A nagyobbat meg szakemberhez.


Egyébként mi van veletek azóta?

2014. ápr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!