Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nagymamák ti szoktatok unatkoz...

Nagymamák ti szoktatok unatkozni az unokátok mellett?

Figyelt kérdés
Anyósom amikor a fiamat vártam 1 hetet itt segíteni. De utána a páromnak azt mondta,hogy ő unatkozott ezalatt az egy hét alatt. Tudom nem vagyunk egyformák de én például a saját anyukámat soha nem hallottam,hogy ezt mondja. Nem látja az unokákat sűrűn mert messze lakunk egymástól. Nagymamák ti szoktatok unatkozni?
2014. máj. 1. 13:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%
Persze hogy van ilyen még az anyáknál is még ha nem ismerik be akkor is.
2014. máj. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
66%
Én 2 éve vagyok itthon a gyerekkel és sokszor nagyon fárasztó, néha még olyan is előfordul, hogy idegesítő, de még soha nem unatkoztam mióta megszületett. A nagyszülők meg nem tudnak vele betelni, imádják, még a nagypapáknak is van hozzá türelmük. Nekem fura, hogy egy hét után ilyet mond egy nagymama.
2014. máj. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
81%

Én csak olvasom, hogy játszani gyerekekkel meg háztartást vezetni, és már megöl az unalom.


Nem értem, a nagyi miért nem unatkozhat? Mert öreg és örüljön, hogy van mit csinálnia?

2014. máj. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
89%
18 hónapos az unokám! Lehetetlen unatkozni mellette! Elfáradni,kimerülni azt lehet,de unatkozni? Mikor?:)
2014. máj. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek ment a zóld kéz. Mindannyian mások vagyunk és csak próbálom anyosomat megérteni, és az ő szemszögéből megközelíteni. Tény nem vagyunk jóban de páran rávilágítottatok,hogy miért érezhette úgy magát. Ő ajánlotta fel amúgy a segítségét.

Nem mondanám öregnek mert aktív minden szempontból és a kora miatt sem mondanám. Egyetlen idős embernek sem mondanám,hogy örüljön,ha van mivel foglalkozni. Én is az utolsó válasdzoló válaszával azonosulok, hogyx a 3 év alatt nem unatkoztam csak lefáradtam, és nèha fárasztó.

2014. máj. 2. 22:11
 16/16 anonim ***** válasza:

Attól is függ mekkorák,és milyenek a gyerekek. Egy másfél éves gyerek után állandóan rohangálni kell,lepakol,felmászik,szétrámol stb (fárasztó) ,de nem unalmas.

Engem biztos untak a nagyszüleim,mert 3-10 éves korom között fél napokat eljátszottam magamban,nem volt igényem semmiféle társaságra.Társasozni,kártyázni,labdázni stb nem lehetett velem . Az egyik gyerekem detto ugyanez,leül a szőnyegre,és órákig elmolyol magában . Ami bizonyos szempontból jó , de valljuk be,ha nem a sajátja az embernek nem túl érdekfeszítő társaság :D

2014. máj. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!