Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti tudnátok ilyet tenni?...

Ti tudnátok ilyet tenni? Normális dolog ez?

Figyelt kérdés

Van az anyósnak egy unokája, aki még nincs két éves. Van két menye, közel élnek egymáshoz (nyilván az egyiké az unoka, a másiknak még nincs gyermeke), s mind a kettő terhes, pár nap különbséggel van kiírva a szülés időpontja. Évek óta van egy eü. problémája az anyósnak, és évek óta halogatja ő is és sajnos az orvos is a beavatkozást. Nem halálos a dolog, csak zavaró. Javasoltak neki beavatkozást, amit ő elutasított, hogy ő inkább meghal, meg ő már nem fekszik kés alá, stb. stb.

Aztán éppen azokban a hetekben, mikor a két meny ki van írva szülni, mégis beadja a derekát, hogy akkor legyen műtét. Előtte az orvoshoz a férjekkel és az egyik kismamával fuvaroztatja magát, és tesz egy megjegyzést, hogy neki egyik menye se fog tudni segíteni a műtét után.

Ha amúgy nincs rossz viszony, normális dolognak számít ez?

Én az egyik családtag kozmetikusa vagyok, de ismerem jól a nagymamát is, és azt hittem lepetézek!


2014. máj. 20. 16:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
30%

"Én az egyik családtag kozmetikusa vagyok" hát persze.


Mi meg a fodrászuk!

2014. máj. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
A kedves mama jól bekavar. Nem birja elviselni, hogy most nem neki kéne a központban lenni, hát elintézi, hogy mégis mindenki vele foglalkozzon. Ez undorító.
2014. máj. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
34%
Most őszintén: MI A FRNC KÖZÖD VAN HOZZÁ?! A saját életeddel törődj!
2014. máj. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
43%

Évek óta van egy eü problémája, aminek a megoldásától nagyon félt. Viszont ez a probléma úgy látszik túlnőtt a félelmén. Ja, hogy pont akkor lesz a műtét, amikor az unokák születnek? Hát istenem. Mi a probléma? Magatoknak szülitek a gyerekeket, gondolom tudtok róla segítség nélkül is gondoskodni.

Talán azért mondta, hogy nem fogtok tudni segíteni műtét után, hogy lássátok nem csak ő nem fog tudni segíteni neki.


Off. Szerintem Te az egyik terhes meny vagy, de ez nem fontos. Ha viszont igaz, hogy a kozmetikus, akkor annyi a kérdésem, hogy

Nincs elég időd bent pletykálni munkaidőben? Nem háborogsz eleget napközben? Minek ítélkezel vadidegen emberek felett?

2014. máj. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Hogy miért ítélkezem? Mert erkölcsi lény vagyok. Nem vagyok vadidegen nekik.
2014. máj. 20. 16:30
 6/20 anonim ***** válasza:
45%

"Mert erkölcsi lény vagyok. "


Mintha csak a VV értelmesebbnél értelmesebb aranyköpéseiből ollózták volna :)

2014. máj. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
31%
nekem is pont az jutott eszembe, hogy VV szinten van a kedves kérdező.
2014. máj. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
26%
A marha istenit,egy anyós,hogy mer beteg lenni?Biztos nem poénból műtetti magát.Nos a 2 menyecskének van anyja,férjeik,át fogják vészelni.lehet komoly műtétje lesz,és bizony megeshet sokkal nehezebben fog gyógyulni mint a menyek szülés után.
2014. máj. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
16%
Honnan tudod mi baja az anyósnak igazából? Lehet a menyei se tudják pontosan. Lehet a dokija mondta, hogy nem ám unokázás Mari néni, hanem saját magának is segítség kell majd hetekig? stb stb. Semmit sem tudsz csak ítélkezni. Köszi erkölcsi lény!
2014. máj. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
26%

"erkölcsi lény", ez meg mi?? :DDDD


Azt már tudom, hogy petéket rak, tehát valamilyen rovar lehet... :D

2014. máj. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!