Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti elhagynátok a párotokat,...

Ti elhagynátok a párotokat, ha minden rendben lenne a kapcsolatban és szeretnétek, de az apukátok utálná? Meddig bírnátok a gyűlölködését?

Figyelt kérdés

2014. máj. 27. 12:42
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
11%
Ezt nem értem. Mi köze az apukának a te párodhoz? Ha neked megfelel, akkor szedjétek a sátorfát és költözzetek el. De miért is fordult meg a fejedbe, hogy elválsz, mert az apukádnak nem tetszik? Lehet, hogy attól félsz, hogy akkor nem támogatnak benneteket? Most mi a fontos, hogy boldog legyél, vagy megfelelj az apukának?
2014. jún. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Értelmiségi párhoz nem méltó a kérdésed
2014. jún. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Én másfél évig nem beszéltem az apámmal (vagy ő velem?), mert nem tetszett neki a feleségem.

A párját magának választja a az ember, nem a szüleinek.

Szóval a párodnak kellenne tenni valamit.

2014. jún. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így... végül (nem tudom, apja hány %-ban volt részes a döntésében) szakítás lett a vége. De nem bánom már régóta. :)
2014. jún. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
A párod kiáll melletted, neki is jót tesz, hogy valaki kiszabadítja a kihasználói közül, miért kellene szakítanotok?
2014. jún. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!