Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért csak engem okol Anyósom?...

Miért csak engem okol Anyósom? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval beszélgettem párom családjával. Minden bajért es a rossz viszonyért ami köztünk van engem okol. Tudom nem vagyok szent hibátlan de csak engem okolni mindenért. A lánya közölte, hogy korai volt a gyerekemet megszülni. 26 éves vagyok nem hinném hogy korai lenne de ehez neki semmi köze sincs. Miután lehordtak a sárga földik tök természetesnek vennék hogy ezek után hogy én majd ezek után lemegyek hozzájuk. Ti elmentetek volna egy alig 1 hónapos babával több mint 200 km-re. A császáros szülésemről nem beszélve.
2014. máj. 28. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A vita részéhez nem tudok hozzászólni, mert nem derült ki, hogy min vitáztatok, ezért azt sem lehet tudni, hogy kinek van igaza, ki miben hibás.


Viszont egy hónapos babával nem utazgatunk. 6 hetes korában visszük ki hosszabb időre az utcára. Ráadásul műtét után sem éppen egy leányálom egy autóban ülni órákon keresztül. Ebben teljesen igazad van.

Jöjjenek ők hozzátok babalátogatóba. Ne nektek kelljen a picivel utazgatni.

2014. máj. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2014. máj. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
19%

Mindketten tudatosan terveztétek-e a gyereket, vagy csak "becsúszott"?


Fiús anyák jellemzően az olyan csajra szoktak neheztelni, aki úgy fogja meg a fiúkat, hogy szó sem volt még gyerekről, de a csaj egyszer csak bejelenti, hogy terhes, főleg ha egyszerűbb a csaj, és fiúk azt mondta még pár hónapja, nyugi anyu csak szórakozók kicsit ezzel a csajjal, de hidd el hogy nem akarom elvenni.

2014. máj. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Alap probléma több mint félévig az unokájuk felé sem néztek és elkezte magyarázni, hogy mert én tiltom őket. Párom szó szerint akkor hívta fel óket és hívja amikor én kérem. Nyáron feljött anyós segiteni és azal zaklatta páromat mert nem vezetem a háztartást, mert veszélyeztetett terhes lettem és feküdnöm kellett. Van egy nagylányom. A párommal már korábban eljegyzett szóval ő komolyan gondolta. A fiamat tudatosan vállaltuk a lányomat nem teljesen ő előbb jött de csak a tervezett próbálkozas előtt fél max egy évvel ezelőtt. De párom is akarta mind két gyereket. Külön élünk mind két szülőtől 100- 200 km-re mert itt volt munka mind kettőnknek. Igaziból ezt érzem,hogy anyósom ezt nem fogadja el, hogy feljött utánam párom mert a sulit be kellett fejeznem amikor összeköltöztünk. De párom tudta ezt. Elmondtam neki,hogy a szakmámat elkell végeznem és csak mellette tudok csak dolgozni, Szóval az első közös életünkben dolgoztam és tanultam.
2014. máj. 28. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!