Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A párom megütött az anyja miatt?

A párom megütött az anyja miatt?

Figyelt kérdés
Ma anyósom azzal állt elő, hogy rágjam le a négy hónapos gyerekem körmét. Nagyon kikeltem magamból és azt mondtam neki, hogy ne pofázzon bele az én dolgomba. Ezért a párom olyan erővel pofonvágott, hogy nekiestem a konyhaszekrénynek. Én vagyok a hibás amiért szóltam anyósnak?
2014. jún. 9. 21:50
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
26%

A stílusért kaptad. Megérdemled, már ne is haragudj.

Ennyire neveletlen vagy, hogy nem tudsz szépen beszélni?

Még ha nem is értesz egyet vele, akkor is lehet kulturáltan elmondani.

2014. jún. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
94%

:D Tudom nem ez volt a célod, de most megnevetettél. Mi az, hogy rágd le a gyermeked körmét? :D Ekkora hülyeséget én még nem hallottam.


A férjeddel kapcsolatban: te nem azért vagy hibás, amiért szóltál anyósodnak, hanem azért, ahogyan. Ha ő ezt az irtózatosan buta megjegyzését nem ordibálva tette, a te szóhasználatod sem valószínű, hogy jogos volt. A férjed pofonja viszont még annyira sem - egy értelmes ember erre annyit mondott volna, hogy ne beszélj így az édesanyámmal.


Én a férjeddel kapcs. komolyan elgondolkodnék rajta, hogy a megfelelő társ, apa-e.

2014. jún. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
67%
Kemény világ....
2014. jún. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
40%
Ha az én férjem azt mondaná az anyámnak, hogy "ne pofázzon", akkor én is lekevernék neki egyet, függetlenül attól, hogy igaza van-e vagy sem!
2014. jún. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
76%

Nem hiszem el, hogy ilyen van.

Mármint, hogy most komolyan kérdezed, hibás vagy-e.

Ha nekimentél volna az anyósodnak, veszélyezteted a testi épségét, vagy az életére törsz, akkor jogos a pofon, de semmilyen már eset nem adhat rá okot.

Teljesen mindegy, hogy mennyire bunkó valaki, közönségesen beszél, alpári, akkor sem lehet rá fizikai erővel válaszolni.

Tudom, hogy ennek a weboldalnak ez a mantrája, de most én is csatlakozok: hagyd ott ezt a verekedős, agresszív embert.

2014. jún. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
23%
Kedves utolsó, szerintem az is agresszív, aki ráordít az anyósra, hogy ne pofázzon bele az ő dolgába. Nem csak az, aki ezért egy megérdemelt szájonvágással jutalmazza....
2014. jún. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
83%
Nekem anno a védőnő javasolta ezt...a második gyereknél szülés előtt lemondtam őket...bár ez nem ide tartozik...el ne tűrd, hogy verjenek! még ha az anyjával akasztottad össze a bajszot, akkor sem
2014. jún. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
16%

#6-nak igaza van.

Ez nem verés volt, hanem egy makarenkói pofon, hogy észhez térjen. Ha most nem kap magához a kérdező, akkor legközelebb ő kever le egyet az anyósának.

2014. jún. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
10%
'neki, hogy ne pofázzon bele " csak 1 et??? Ezért a stílusért padlóba ... 60/f
2014. jún. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
86%
A fizikai erőszakot semmi nem igazolja...olyan nincs, hogy megérdemelt szájonvágás - csak akkor, ha előtte a másik is jól szájonvágta maximum...
2014. jún. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!