Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A párom megütött az anyja miatt?

A párom megütött az anyja miatt?

Figyelt kérdés
Ma anyósom azzal állt elő, hogy rágjam le a négy hónapos gyerekem körmét. Nagyon kikeltem magamból és azt mondtam neki, hogy ne pofázzon bele az én dolgomba. Ezért a párom olyan erővel pofonvágott, hogy nekiestem a konyhaszekrénynek. Én vagyok a hibás amiért szóltam anyósnak?
2014. jún. 9. 21:50
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
41%
jó család lehet :D
2014. jún. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
83%
Külföldön szültem, és még a kórházban kérdeztem, hogy mikor kell először levágni a baba körmét. És röhögtek, hogy nem kell vágni, majd szépen letöredezik. És míg kis papírvékony volt a körme, így is lett. Amúgy: anyós kontrollmániás, te bunkó és intoleráns, férjed agresszív és hirtelen. HIbás meg a gyerek, hogy megnövesztette a körmét, nem?
2014. jún. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 A kérdező kommentje:
Anyósnak az volt a baja, hogy a kicsi kikarmolta magát ezért szólt, hogy rágjam le neki.
2014. jún. 9. 22:22
 24/56 anonim ***** válasza:
91%
Nem értek egyet a podonnal. Értem, hogy egy férfinak az édesanyja a legfontosabb a világon, de ez egyrészről megalázó is volt, másrészről most már az anyós is tudja, hogy a ranglétrán hol áll a fiánál- előrébb, mint a feleség. Lehet nem kellett volna így visszaszólni, de ezt meg is beszélhette volna veled a férjed. Engem egyszer pofozzon csak meg a párom...
2014. jún. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
40%
Ami igazságos lett volna szerintem, az az, hogy a kérdező férje felhívja a kérdező anyukáját, és hasonló stílusban beszél vele vagy matekozunk egy kicsit, kiszámoljuk a férj mennyivel tud erősebbet ütni a feleségénél, és keresünk egy olyan férfit vagy nőt, aki megfelel az elvárásoknak, és megüti a férjet.
2014. jún. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
15%

Kikarmolta magát, te nem tettél semmit ez ellen, mikor ezt szóvá tette anyós kiakadtál és azt mondtad amit és ezek után még csodálkozol?

Sosem voltam híve a testi fenyítésnek. De szerintem a férjed csak azt pótolta, amit a szüleid anno elmulasztottak.

2014. jún. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
85%

1) A gyerek körmét RÁGNI idejét múlt baromság, ráadásul gusztustalan, nem higiénikus, és fertőzésveszélyes.


2) Nyilván voltak előzményei a dolognak, nem csak annyi történt, hogy "Jaj kedveském, rágd már le a gyerek körmeit..." " NE POFÁZZ BELE A DOLGOMBA :@ " , ezért nem ítélhetjük el a kérdezőt, csak mert ezt mondta. Nem tudunk semmit se róla, se az anyósról, se a kapcsolatukról, sem erről a vitáról.


3) Pofonnal reagálni akkor is undorító dolog egy férfi részéről. Kedves kérdező, legközelebb nyugodtan legyintsd tarkón egy serpenyővel, ha hozzád mer nyúlni. Védd meg magad.


4) Ha nem akarod, hogy az anyósod beleszóljon a dolgokba, akkor ne legyetek egy közegben. Ja, és ne RÁGD a gyerek körmét, mert még a gondolattól is rámjön a hányinger.

2014. jún. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
85%

"De szerintem a férjed csak azt pótolta, amit a szüleid anno elmulasztottak."


Aha, ez megint csak nem fair, mert ha a férfi "szájal", és a nő ad neki egy "nevelő célzatú pofont", a pasi max. röhög, nem esik neki a konyhaszekrénynek.

2014. jún. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
86%
Nem, nem te vagy a hibas. Ezt ugy hivjak, csaladon beluli eroszak.
2014. jún. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
48%
Szuper, csak a nők többségének nincs akkora ereje vagy olyan testfelépítése.
2014. jún. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!