Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A párom megütött az anyja miatt?

A párom megütött az anyja miatt?

Figyelt kérdés
Ma anyósom azzal állt elő, hogy rágjam le a négy hónapos gyerekem körmét. Nagyon kikeltem magamból és azt mondtam neki, hogy ne pofázzon bele az én dolgomba. Ezért a párom olyan erővel pofonvágott, hogy nekiestem a konyhaszekrénynek. Én vagyok a hibás amiért szóltam anyósnak?
2014. jún. 9. 21:50
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
30%
Azért ha a férjed kissé nagyobb távolságra utazik, akkor vágj egy nagyot a vén ri banc anyósod pofájára egy szívlapáttal, mondd neki, hogy most ugasson anyuka, aztán pakolj és költözz. Így lesztek egálban. Másik lehetőség, hogy megkérsz egy jó nagy darab férfi rokont, hogy anyóskát a kredenc közelében kapja szájon. Egy-egy, döntetlen.
2014. jún. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
33%

Gusztustalan vagy utolsó!

Miért az anyóst kéne megveretni, azért mert a kérdező férje agrsszív?

Lehet szidni az anyóst, mert hülyeséget tanácsolt, de nehogy már még őt kelljen megverni, mikor a menye meg a fia képtelenek a normális kommunikációra?

2014. jún. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
44%

Kéretlen tanácsot pofázott a banya. Fogja be, ha nem kérdezik. Esze semennyi sincs, és még azt is osztja, a fiacskája meg azt hiszi, hogy így kell tenni, mert mutter mondta.

Kérdező, ő az oka mindennek, lásd el a baját.

2014. jún. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
43%

52-es, ő nevelte agresszívre, ő érdemli a visszavágást.

Aztán miért is ne verné meg a párja anyját? Mert anya?

A kérdező is anyja egy icipici gyereknek.

2014. jún. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
50%
Ja persze mert ez így megy. A férj egy agresszív állat, de nem ő a hibás ezért hanem az anyja, aki ilyenre nevelte. :D Ha meg így van, akkor a kérdező jól tudta kihez megy hozzá, minek vállalt gyereket egy elmebeteggel?
2014. jún. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
31%

A ferjednek erre az alpari megnyilvanulasodra ket valasza lehetett.

1/ elval toled, kijelenti hogy ennyi volt.

2/ pofon


Utobbival nalad a valasztas joga.

2014. júl. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!