Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Betelt a pohár! Ti mit gondoltok?

Betelt a pohár! Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

A párom 35, én egy tízessel fiatalabb vagyok. Mindketten dolgozunk és egy faluban lakunk, egy utcányi távolságra. 2,5 éve vagyunk együtt, de mindennap csak jártunk egymáshoz esténként, együtt még nem éltünk. A páromnak van hitele, ami remélhetőleg idén lejár. A munkahelyén előléptették, így több pénz marad meg. Annyi, hogy megélünk ketten. Az anyjával nagyon rühelljük egymást. Az após jó fej, viccelődős bácsi. A párom szülei nyugdíjasok, részemről több türelemre és megértésre lenne szükség, elismerem. De sokszor az anyóstól nagyon felmegy bennem a pumpa. "Szerelmes" a fiacskájába és nagyon félti, hogy elmegy velem lakni. Mellesleg, szívbetegsége van, tehát gyakran ideges és feszült. Voltak húzásaink egymással, amik nem voltak túl szépek:

1. egy családi kirándulás indulása előtt autóval mentünk volna négyen (párom, a szülei meg én) én a párom mellé ültem előre, de az anyós puffogni kezdett, hogy miért nem az apósom ül előre, mert hogy fáj a lába és elől ki tudta volna nyújtani. Szó szerint így mondta a páromnak: ,,Méé ba..*eg, ellopják ha hátra ül?!" - ezt rólam mondta. Ezek után nem volt kedvem elmenni és nem is mentem el.

2. Célzások, pl. fiam, ha innen elköltözöl, nem fogsz ilyen finomakat enni, és szó szerint azt mondta a vén csoroszlya, hogy mindent megtesz, csak a fia ne költözzön el

3. Igaz, rendes gesztus volt tőle, felajánlotta, hogy költözzem oda, de ilyen házi sárkánnyal nem akarok együtt élni, elég nekem anyám otthon. Aztán megköszöntem és mondtam, hogy a saját háztartásom akarom vezetni.

4.Családi kirándulásra nem akartam elmenni, de mondtam a páromnak, hogy menjenek el hárman nyugodtan, ha akarnak. De nélkülem nem akart menni, így én lettem a hibás, mert miattam nem lehet menni kirándulni. Az anyja ezért is megszólt, mi az, hogy nekem nincs kedvem menni, biztosan utálom őket, meg ezek a mai fiatalok mekkora kis hülyék. E volt a lényeg.


Na de nyilván 23 évesen nem a párom 60 éves szüleivel tervezek el egy kirándulást. Főleg, hogy az anyja így viselkedik. Kérkedik azzal, hogy ő milyen őszinte, meg frankón megmondja a tutit bárki szemébe. Ez így is van, de nem zavarja, ha megbánt másokat. Utolsó alkalommal úgy összevesztünk, azt mondta, mindjárt felpofoz, mondom neki, azt próbálja csak meg! Elvárja egy ilyen buta és fogatlan hárpia, hogy én tiszteljem? Amikor így viselkedik?! Utóbbi időbe nem mentem a párom szüleihez, de a hátam közepére nem hiányoznak. Nemsoká úgyis összeköltözünk, megbeszéltük . A probléma megmarad, tudom. De nagyon elegem van abból a némberből. Próbáltam kedves lenni számtalanszor.


Még azt fájlalta, hogy nem folytam bele a háztartási munkába, de ha külön megyek, majd megtanulom. Nem hiszem, hogy nagyon bonyolult lenne. Én fiatal vagyok, az idióta fiatalos mentalitásommal, szabadidőmet nem úgy képzelem el, hogy megyek, aztán "beszállok" náluk a buliba. Ez az én felfogásom, az anyósé is más, ezért voltak súrlódások. És komolyan, elegem van, a 2,5 év alatt annyi ilyen beszólás és lenézés történt! Én sem vagyok tökéletes, de úgy gondolom, mindig tisztelettudóan viselkedtem. De a mai időseknek ez már kevés...


2014. jún. 15. 22:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
És mi a kérdés?
2014. jún. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
68%
Komolyan 25 éves vagy? Az írásod kb 15 éves szinten van, és akkor is egy rosszindulatú, beképzelt fruskáéra hajaz...
2014. jún. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
61%
Azt gondolom, hogy ha ilyen a stílusod élőben is, nem csoda hogy nem bír az anyósjelölt.
2014. jún. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kérdés, csak kipanaszkodta magát a kislány.
2014. jún. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
61%
Jó messzire költözzetek el, mert különben mindig ott lesz nálatok és neked fogja osztani az észt. Sajnos ő már nem fog változni, Te meg akármit csinálhatsz soha nem leszel jó neki.
2014. jún. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
73%
Miért nem ülhetett após előre a fia mellé az autóban?
2014. jún. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
71%
Tehát, összegezzük mind eme leírást egy kívülálló szemével: nem mentél el egy kirándulásra, ahová meghívtak, mert nem ülhettél előre az autóban, nem tudsz háztartást vezetni, ami a kisebb baj, a nagyobb az-az, hogy kerek-perec megmondtad, hogy nem is segítesz az anyósjelöltnek háztartási dolgokban. Szóval, odamész aludni, enni alkalomadtán, és fáj elmosogatni? És csodálkozol, hogy utál az anyósjelölted? Hát, én nem! A leírás alapján én is utállak lassan pedig egy szót nem szóltál hozzám. Remélem, legközelebb leb*sz neked két nagyobbat, hátha attól megtér a kis fejed, és megtanulsz mosogatni is esetleg. Hidd el, nem fog letörni a kacsód még, ha az anyós tálját mosod se.
2014. jún. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
81%
És a drága párod ilyenkor hol van? neki ennyi idő alatt észre kellett volna vegye és lerendezni az anyját. ( meg téged is mivel nagyon tiszteletlenül irsz a párod édesanyjàrol)
2014. jún. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
69%

Azt, hogy egy vidéki kis p.csa vagy, aki hisztis, buta és másokat hibáztat.


Azt írja, mai idősek...60 éves emberekre...bunkókám, a szüleim is ennyi idősek és még dolgoznak, mert kell.


mért nem ülhetett a pasid (mert még csak az, hiszen járogattok, néha egymásnál alszotok, a 35 éves pasikád még otthon él, vagy mi??) apja előre?

2014. jún. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
58%
Hű de hisztis vagy.
2014. jún. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!