Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Beteg lettem, csak a volt...

Beteg lettem, csak a volt pasim anyja tud esetleg nekem gyógyszert adni. Merjek kérni?

Figyelt kérdés

Még mindig jóban vagyok az egész családdal, a volt pasimmal is. Ma reggelre belázasodtam, nem bírok felkelni, a konyháig sem vánszorogtam ki. A lakótársam hozott egy üveg ásványvizet, de egyebet nem tud tenni, mert allergiás vagyok egy-két fajta gyógyszerre. Ex-anyós tart otthon olyan lázcsillapítót, amit szedhetek, direkt miattam vette, és megmaradt. Nekem most nincs pénzem sem gyógyszerre, viszont hétfőn mennem kell dolgozni. Merjek szólni neki, hogy valamelyik fiával küldjön át nekem pár szem lázcsillapítót? Ők laknak hozzám a legközelebb, azért gondoltam, hogy tőlük kérek. Sajnos olyan típus vagyok, hogy nehéz levinni a lázam, csak gyógyszerrel, és hűtőfürdővel, izzasztással megy. Az utolsó kettőt csinálom, de nem használ.


23L



#betegség #láz #voltanyós
2014. júl. 12. 14:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%
Ezt a hülye kamut. Ha évek óta nem vagy beteg, akkor az exed anyja miért íratott ki direkt csak neked gyógyszert? Meg miért nem te írattad magadnak? Csűröd-csavarod itt a kérdést, de egyre értelmetlenebb a mondókád.
2014. júl. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
45%

Hasonló a korom, hasonló gyakorisággal vagyok beteg, mint te. Csak akkor veszek be gyógyszert ha már halálomon vagyok, de nem tekintem őket méregnek, mert ez egy marhaság és azt se értem te miért tekinted annak ha a lázadat csak gyógyszerrel lehet levinni.


Mivel kb sose vagyok beteg és nem minden apróságra szedek gyógyszert, ezért kb csak alapdolgok vannak itthon, de vannak, mert otthon engem anyukám úgy nevelt. Láz és fájdalomcsillapító illetve széntabletta mindig van, ez a kettő amiért nem tudsz csak úgy leszaladni a patikába ha elkap a baj. Elég felelőtlen vagy ha legalább ennyit nem tartasz otthon főleg úgy, hogy sokra allergiás vagy.

2014. júl. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
38%
Mondjuk azert az eleg nagy felelotlenseg ha annyi tartalekot se kepez az ember hogy ilyen esetben legalabb gyogyszerre eleg legyen.
2014. júl. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
47%

Az lehet, hogy a tested számodra szentély, de a magas láz többet árt. A gyógyszernek nevezett mérgek miatt élünk 20 évvel többet, mint akár csak néhány évtizeddel ezelőtt.

Ésszel kéne ehhez is hozzáállni.

2014. júl. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem ne kérj, ne mérgezd magad.
2014. júl. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
88%
hűtőfürdő
2014. júl. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
65%

Nem csak a volt pasid anyja tud neked gyógyszert adni, hanem az ügyeletes orvos is. Tessék szépen taxit kérni és elmenni, vagy pedig kihívni a dokit hozzád, ha olyan rosszul vagy.


De ne kavarodj bele ebbe az ex-dologba újra, még betegség ÜRÜGYÉN sem. Az exed az exed, az anyja pedig nem az anyád és nem az anyósod. Annak a kapcsolatnak VÉGE. Pont.


El tudod te látni magadat 23 éves fejjel, ne játszd itt a kislányt!

2014. júl. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
59%
Az ügyeleten majd felírják neki a gyógyszert, amit nincs pénze kiváltani. Ennyire nem tudnak szöveg értelmezni akik idejárnak?
2014. júl. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!