Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek igaza van az...

Szerintetek igaza van az apósomnak? Normális?

Figyelt kérdés

Szeptemberben 2 esküvőre vagyunk hivatalosak a férjemmel és a kislányunkkal.Mind a kettő szombati napra esik.A lényeg,hogy a férjem akkor dolgozni szokott.Azt mondták neki most bent,hogy csak az egyik szombatot kapja meg,és döntsön melyk a fontosabb inkább.

Az egyik esküvő az én gyerekkori osztálytársam,barátnőm,akivel felnőttként is tartjuk a kapcsolatot.

A másik esküvő pedig az apósomék legjobb barátjának a fiáé,akit igaz mi is ismerünk,és a férjem gyerekként sokat volt velük,de felnőttként talán évente 2-3x találkozunk.

Na az apósom szerint egyértelmű,hogy velük kell mennünk a barátja fiának az esküvőjére,ez nem lehet kérdés,hogy a férjem azt a szabadnapot kérje.

Szerintetek normális??!Ezt nekünk kellene eldönteni a férjemmel és nem neki.De ha nem megyünk el,tuti nagy botrány lesz belőle.De nem érdekel!Nehogy már ő mondja ezt meg!Vagy szerintetek igaza van?!


2014. aug. 8. 13:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
még jó, hogy a te barátnőd esküvőjére mennék a helyedben, mi közöd van neked az apósod barátjának a fiához???
2014. aug. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem az apósodnak kell ezt eldöntenie.

Elvileg enyivel korábban jelezve a munkáltatő enm szabhatja meg, ogy kiveheti-e a szabit vagy sem.

Egyébként magamrészéről én is a saját ismerősöm esküvőjére mennék el, a másike sküvőre pedig menne a párom a gyerekekkel, főleg, hgy az ő ismerőse.

2014. aug. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

A szokásos műsor.


Igen, igazatok van, a férjednek (és másodsorban neked) kell ezt eldönteni, és az is nyilvánvaló, hogy egy olyan ember esküvőjét választjátok, akivel tartjátok a kapcsolatot.


Szerintem ezt nélkülünk is tudod, nélkülünk is el tudjátok intézni, innentől kezdve pedig úgy érzem, csak azért lett kiírva a kérdés, hogy az apóst szidjuk.


Ne haragudj, hogy ezt leírom, de egyre több olyan kérdés van, ahol a "mit tegyek" és az "adjatok tanácsot abban, hogy..." helyett az szerepel, hogy "most ez normális?" meg "szerintetek is igazam van?". És itt a legtöbbször semmilyen konkrét tanácsot nem kell adni, csak leírni, hogy igen, igazad van, a másik meg egy nagy ......

2014. aug. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
nektek kell megbeszélni a férjeddel hogy melyirek akar ő elmenni.en azt mondom hogy aposek baratjanak az eskuvojen illene megjelennie a ferjednek mivel gyerekkent sok idot toltott veluk szerintem ez lenne korrekt mivel ot nyilvan regebb kta ismeri mint a bnodet es azert mert neked Ez lenne a jo dontes h a te bnod eskuvojere menjen nem biztos hogy ez a jo. szerintem te is engedhetnel es belemennel..igy sok vitatol megovod magad mert ha a ferjed nem megy aposek ismije eskuvojere tuti hallgatni fogod sokaig es szerintem is inkabb ott a helye a ferjednek. de ez csak a sajat velemenyem
2014. aug. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
En is azt gondolom, hogy te menj a baratnod eskuvojere a gyerekkel, a ferjeddel harman pedig menjetek az apos oldali eskuvore.
2014. aug. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

De egy család vagyunk,a férjem én és a lányunk.Nem akarunk külön esküvőre menni,csak együtt.

Nem szidom az apósomat,szerencsére jó a kapcsolatunk,jobbat nem is kívánhatnék!Csak ez most meglepett,hogy ő szerinte inkább oda illik menni,velük.

2014. aug. 8. 14:25
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
jaj ezt úgy imádom :D mi egy család vagyunk mindent együtt csinálunk,mint a sógorom neje: sógorom elment pár napra bulizni,aztán "meggondolta" magát közben feleség kifejtette hogy jobb is hogy együtt vannak mert ő már apa és egy család...Nos ezzel az a gond hogy külön személyiségek vagytok és szükség van néha külön létre,nem egy egységes organizmus hanem külön személyekből álló család vagytok :P ég szerelmére tanuld meg egyedül élvezni az életed barátnőd túléli ha férjed nem megy-.-"
2014. aug. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
meg aztán neked illik barátnőd esküvőjén ott lenned,párod meg tényleg elmehetne a másik esküvőre hisz gyerekként nagyon is ismerték egymást,nem olyan nehéz ezt megoldani és külön lenni legalább 1 délutánt
2014. aug. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Legénybúcsúra is elkísérnéd a férjed? vagy el sem mer menni? / ez most épp aktuális nekem, mert éppen fél órája indult el az én férjem egy legénybúcsúra, csak vasárnap ér haza/


Persze, alapesetben együtt megy az ember egy ilyen eseményre,mármint nem a legénybúcsúra 

:) hanem az esküvőre, de a helyzet felülírja a dolgokat..tényleg nem vagytok összenőve


A barátnőd esküvőjére neked fontos, hogy elmenj, a férjednek, hidd el nem az, mármint érzelmi okokból tuti nem.

Persze ő dönti el melyikre megy, de neked ennek ellenére nem muszáj csak az egyikre menned.

Én tuti kiakadtam volna, ha a barátnőm azért nem jön el, mert a párja nem ér rá.. kit érdekel? a barátnőm a fontos, hogy ott legyen...


2.

2014. aug. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont illene az após oldali ismerős esküvőjére menni, ha csak együtt mentek mindenhova.
2014. aug. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!