Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek igaza van az...

Szerintetek igaza van az apósomnak? Normális?

Figyelt kérdés

Szeptemberben 2 esküvőre vagyunk hivatalosak a férjemmel és a kislányunkkal.Mind a kettő szombati napra esik.A lényeg,hogy a férjem akkor dolgozni szokott.Azt mondták neki most bent,hogy csak az egyik szombatot kapja meg,és döntsön melyk a fontosabb inkább.

Az egyik esküvő az én gyerekkori osztálytársam,barátnőm,akivel felnőttként is tartjuk a kapcsolatot.

A másik esküvő pedig az apósomék legjobb barátjának a fiáé,akit igaz mi is ismerünk,és a férjem gyerekként sokat volt velük,de felnőttként talán évente 2-3x találkozunk.

Na az apósom szerint egyértelmű,hogy velük kell mennünk a barátja fiának az esküvőjére,ez nem lehet kérdés,hogy a férjem azt a szabadnapot kérje.

Szerintetek normális??!Ezt nekünk kellene eldönteni a férjemmel és nem neki.De ha nem megyünk el,tuti nagy botrány lesz belőle.De nem érdekel!Nehogy már ő mondja ezt meg!Vagy szerintetek igaza van?!


2014. aug. 8. 13:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%

A te gyerekkori barátnős esküvőjére te is elmehetsz egyedül, ha a férjed nem tud menni, akkor attól még nem kell otthon maradnod.

Neki kell ezt eldöntenie. Ha a barátnődékkel amikor összejártok a pasik is jóban vannak, rendszeres a közös program négyesben vagy baráti társaságban, akkor menjen arra, de ha nem, csak a te barátnőd, akkor egyértelmű, hogy a másik esküvőre menjen.

2014. aug. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%
A legjobb megoldásnak én is azt látom, hogy együtt mentek az após kívánsága szerint, te pedig elmész a barátnőd esküvőjére is. Akkor nem lesz sértődés. Az nem indok, hogy egy család vagytok, attól még lehet külön programra is menni. Nekünk 4 gyerekünk van, és ha adódik alkalom, amikor egyikünk nem ér rá, akkor sem hagyunk ki lehetőségeket. Akkor szerintem igen kevés helyre jutnánk el. Vannak közösen szervezett programok, és alkalom adta lehetőségek, amiket kár lenne kihagyni, csak azért mert a társam nem ér rá.
2014. aug. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
76%
A lényeg, hogy a férjed mit akar.....
2014. aug. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A férjed kérdezd meg h ő hova akar menni, ne az após vagy te egyedül dönts ha már egy család vagytok ezt kettőtöknek kéne eldönteni!


Nem rossz ötlet az sem h az após barátjáéra mentek mindketten, a te barátnődére meg mész a gyerekkel... de tuti h mindenki azt kérdezgetné h hol a párod, nekem biztos nem lenne jó ha állandóan magyaráznom kéne h miért nincs ott... én megbeszélném a párommal és ha a párom inkább apóssal menne akkor elmennék egyedül h a barátnőmmel örüljek!


Mindenképp kérdezd meg a párodnak melyik a fontosabb!!!


Sőt ha én annyira nem ismerném a apósom barátjának a fiát és nem lenne szimpatikus akkor oda meg mehet egyedül a párom ha akar!!!

Sok lehetőség van! Kettőtöknek kell dönteni!!! Viszont nem úgy h jaaj após meg fog sértődni! Ez nem az ő dolga eldönteni, ha megsértődik mert a másikat válasszátok akkor majd pár nap múlva megbékél!

2014. aug. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Elvileg igazad van...

De ez nem mindig segít.


Ha manapság csak néha találkoztok, azzal az ismerőssel, akinek az esküvőjére apósotok menne, akkor feltételezem, hogy a férjednek sem fontos.

(Ha a férjednek is fontos lenne, az más helyzet lenne.)

Így elvileg barátnőd esküvőjén a helyetek.


De másik oldalról azt is látnod kell, hogy ha így döntötök, nem csak Neked, hanem férjednek is konfliktusa lesz lesz apósoddal.

Tehát: bárhogy döntötök is, és a férjeddel beszéld meg!!!

2014. aug. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!