Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek csak túlreagálom?...

Szerintetek csak túlreagálom? Mással is van ilyen?

Figyelt kérdés
Ez másokat is zavarna? A barátom 20 éves, én 18, 1,5 éve vagyunk együtt. Az anyja nem szereti ha sokat találkozunk. Ha a barátom nálunk van, akkor este 9 körül elkezdi hívogatni h mikor jön már haza. Őt néha ez már annyira zavarja, hogy kikapcsolja a telefonját, de akkor meg engem hív. A múltkor is nálunk aludt és reggel 8kor az egész család arra kelt h csöng a telefonja, hogy mikor megy már haza. Én nem szeretek hozzájuk elmenni mert az anyja állandóan beszól. Folyton azt mondogatja, hogy ne örüljek h sovány vagyok mert majd úgyis elhízok, meg hogy hagyjam békén a fiát és ne akarjak annyiszor vele lenni. A barátom airsoftozik és én is el szoktam vele néha menni lőni. Olyankor folyton azzal jön hogy miért nem beszélem le róla , mert szerinte hülyeség. De ha rokon jön hozzájuk akkor mindig az az első h megmutatni a fegyvereket, meg hogy milyen fantasztikus hogy ilyen hobbija van. Kb 2 hete nálunk vacsorázott a barátom meg az egyik ismerősünk is eljött hozzánk. nálunk voltak kb. fél 11ig amikor jött a vihar és a barátom nem tudott hazamenni mert biciklivel jött. erre (milyen meglepő) hívja az anyja h miért nem tudott a vihar előtt elindulni és hogy most azonnal induljon haza. A barátom csak később indult, mert hülye lett volna szakadó esőbe hazatekerni. Az anyja otthon azzal várta, hogy ha nem tetszik neki valami akkor költözzön el. Mindenért a barátomat ugráltatja. Az anyja otthon van egész nap ,a barátomat meg munka után küldi még boltba, ő takrítja a házat, meg minden. Ezt is azért, hogy ne legyen ideje velem lenni.Engem már annyira zavar hogy inkább nem megyek el hozzájuk, csak ne kelljen találkoznom az anyjával. Nektek mi a véleményetek?
2014. aug. 15. 10:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez már nagyon gáz, hogy állandóan hívogatja meg időben otthon kell lennie. Az anyja nem tudja elfogadni, hogy a fiacskája már nem gyerek, hanem felnőtt. Sajnos van ilyen. Azonnal dobbantani kell ebből a kapcsolatból ha a fiú nem áll a sarkára. Jobban tenné a barátod, ha azonnal elköltözne az anyjától, mert ez csak rosszabb lesz.
2014. aug. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"azért egy 20 éves még nem akkor nagylegény, hogy csak úgy "leállítgassa" az anyját...."


Anyám és apám kiba.. szigorú volt, alig mehettem el valahova, én volt mindig az egyetlen akinek még szilveszterkor is csak max. kettőig volt szabad maradni stb. mindig ment az "amíg az én kenyeremet eszed", de 20 éves koromra már én is eljutottam odáig LÁNYKÉNT, hogy nem lehetett velem olyan eljátszani, hogy "most azonnal induljak haza", meg már eszükbe sem jutott volna, mert ők is tudták, hogy már túl vagyunk azon a korszakon, hogy engem hatalmi szóval irányítgatni lehessen.


Meg azért a "most azonnal indulj haza" az nem az a kategória, akit csak úgy ártalmatlanul érdekel, hogy csak simán nem jön majd haza, és nem kell meglepődni, vagy esetleg feltekeredett egy fára.


Bár nem tudom, szerintem egy huszon éves már fiatal felnőtt, aki elég spontán, hogy meddig marad valahol vagy hol alszik, szerintem el se lehet már várni egy 23 évestől, hogy mikor elmegy szóljon, hogy hánykor jön meg ilyenek. Vagy jön, vagy nem. Ha másnap délutánig nem kerül elő, esetleg az gyanús, ha valami történik vele úgy is értesítenek, ez most akármilyen durván hangzik.


Kérdező, neked meg lehet a párod anyja hülye, de a párod meg azért hülye, mert hagyja magát. Akármilyen hülye is lehet egy anyós, ha férfi férfi, akkor az asszonynak nem lesz baja a mamával. Nekem sincs, pedig anyósom még két misét is megérne! De férjem férfiként tekint magára és ennek megfelelően nem is tűri ha kölyökként kezeli.

2014. aug. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!