Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért nem érti meg anyós hogy...

Miért nem érti meg anyós hogy nem szólhat bele az életünkbe?

Figyelt kérdés
Tudom hogy utál amiért a fia elvett. Fiatalon esküdtünk ahogy leérettségiztem utána. Majd szültem egy gyereket és rá egy évre elmentem szakmát tanulni. Utána pedig dolgozni egy ruha boltba. Először az volt a baja hogy minek gyereknek gyerek. Most meg az hogy otthon lenne a helyem a kicsi mellett. Persze ha otthon lennék akkor meg azt mondaná ingyen élő vagyok. Nem tudom mit kellene tennem hogy jobb legyen a helyzet. Unom az állandó vitákat.
2014. szept. 12. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Mindig fog találni valamit amibe beleköthet. Nem tehetsz mást, mint szépen bólintasz, aztán egyik füleden be, a másikon ki.
2014. szept. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Mert nem fogja, néhány anyós/após nagyon rosszindulatú és áskálódó.


Annyit tehetsz, hogy minimalizálod a kapcsolatot kettőtök között. Én mondjuk a 3.4. beszólásra megkérdeztem volna, mi baja, mondja el, és ha nem látok változást, akkor teljesen megszakítom vele a kapcsolatot. Az én életembe ne szóljon bele.

2014. szept. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Az az anyós aki ilyen, az azért ilyen mert utál. Mert úgy érzi elvetted tőle a pici fiacskáját.. Ezzel nem lehet mit kezdeni. Minek találkozol vele? A gyereket a férjed is tudja vinni látogatni hozzá. Te ne találkozz vele aztán kész:)
2014. szept. 13. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Kit erdekel anyos velemenye?
2014. szept. 13. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz vele. Ha együtt éltek anyóssal költözzetek el.
2014. szept. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5ös vagyok. Hány ébesek vagytok? A szülők igazán megérthetnék, hogy felnőttek vagytok és szeretnétek a saját utatokon járni.
2014. szept. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok, nem ide akartam írni, ezer bocsánat
2014. szept. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele! Amikor találkozol akkor mosolyogj és legyen jókedved, látszon rajtad, hogy boldog vagy! Ettől fog majd megpukkani anyósod az biztos!
2014. szept. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!