Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Sogornom szerint pszihopata...

Sogornom szerint pszihopata vagyok es semmi empatia nincs bennem, mert nem penzelem anyosomat. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Parom havonta egy eleg nagy osszeget ad az anyjanak, anyos allitasa szerint megelhetesre. Tegye,nem akartam vitat, jol kerestunk. Parom viszont elveszitette a munkajat anyos pedig valtozatlanul ko eteli a penzt. Ha szamlakra es etelre kene adnek neki de nem. Megkapja a nyugdijat ket nap alatt elkolti, kapott ferjemtol abbol minden fele folosleges dolog. Etelhazhozszallitas, ettermi vacsora, lazac, libamaj, draga bor, furdozes, aztan ket het mulva sirt hogy ehezik, meg, hogy nem tudja befizetni a szamlakat. En erre nem vagyok hajlando a sajat fizetesmbol aldozni. Sogornom erre a torkomnak esett, hogy szemet kocsog vagyok. Ferjem velem ert egyet. O vallalta az anyjanak a kenyelmes eletet nem en.
2014. nov. 17. 19:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én a helyedben megmondanám a férjednek is, hogy a mama pénzelését fejezze be. Ő nem a gyereketek, és ugyan úgy betudná osztani a pénzt mint más.
2014. nov. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!