Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit gondoltok erről? Csak...

Ti mit gondoltok erről? Csak szerintem volt gonoszság tőle?

Figyelt kérdés

Ma az oviból délben kellett elhozni a gyerekeket, mert továbbképzés volt az óvónőknek. Mivel 2 óráig dolgoztam, a férjem pedig Budapesten van, megkértem anyósomat, hogy hozza el ő az 5 éves fiúnkat. Húzta egy kicsit a száját, de belement. Dél előtt 20 perccel felhívott, hogy ő mégse tud menni, mert lekéste a buszt reggel a piacról hazafelé és emiatt teljesen el van csúszva, nem tudja magát utólérni. Mondtam, hogy de senki más nem tud menni, ha már megbeszéltük ne hagyjon cserben. Hát, de neki most erre nincs ideje, és amúgy is magunknak vállaltunk gyereket, oldjuk meg, aztán letette a telefont. Mégis milyen kifogás volt ez? Ha reggel késte le a buszt miért 20 perccel dél előtt hívott fel? Tudom, ezt nem tőletek kellene kérdeznem.

Végülis megtudtam oldani nehezen, de akkor is gonoszságnak tartom ezt. Mi mindig megyünk, ha neki kell segítség.Sőt, volt, hogy szabadnapot vettem ki, hogy elvigyem Debrecenbe orvoshoz (Nyiregyházán lakunk), hogy ne kelljen buszoznia.

Nem akarom túlreagálni, és egyébként kedvelem őt, de ez most rosszul esett.


2014. nov. 20. 15:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
87%

Én nem mennék hozzá, és meg sem említeném neki az esetet. Viszont ő se keressen semmivel, mert sosem érnék rá.

A jövőben pedig nem venném számításba, mint lehetséges segítséget, de mint nagyszülőt sem. Ez nagyon csúnya dolog volt tőle, nem azért kérted meg, hogy a barátnőiddel cseverészhess, vagy csavarogj.

2014. nov. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
89%
Vondd le a tanulságot: a jövőben egy pohár vizet se kérj tőle, és te se tegyél érte arrébb egy fűszálat sem.
2014. nov. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
87%
Kibújik a szög a zsákból anyukánál...
2014. nov. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
87%
Akkor mostantól te is nyugodtan viszonyulhatsz így hozzá. Kérjen csak segítséget legközelebb.. sajnos pont nem fogsz ráérni remélem!
2014. nov. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
79%
Nem azt mondta, hogy a piacra ment, és lekéste a buszt, stb.? Érdekes, hőemelkedése volt,és rosszul érezte magát, de a piacra el tudott menni, csak a gyerekért nem? Ez bullshit...
2014. nov. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Na, mi lett? Beszéltél vele azóta?
2014. dec. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Beszéltem, de a probléma nem oldódott meg sajnos. Azóta, hogy ez történt folyamatosan áskálódik és hazudgál rólam a férjemnek. Legjobban az idegesít, hogy még nekem is megpróbálja bemesélni, hogy ő mond igazat, és én hazudok. Szerencsére a férjem nem hisz neki és a mostani baromságán is csak nevetni tudunk.
2014. dec. 11. 14:07
 18/19 anonim ***** válasza:
60%
Szia Kedves:) Én mondom neked nincs annál jobb érzés mikor valaki hazudik neked de te tudod az igazat és csak vigyorogva bólogatsz arra gondolva igen persze ahogy mondja.
2015. máj. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem is kibabrált veletek az öreglány.Legközelebb nem bíznék rá egy pohár vizet sem,nem,hogy a saját gyerekemet.Ja,és meg tudnám érteni a gyereket,ha ezentúl látni sem akarná az öreg anyját.

Legalább lássa be,ha nem tud vagy nem akar valamit megcsinálni,ne veletek babráljon ki.

2015. jún. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!