Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Most komolyan ne legyek dühös...

Most komolyan ne legyek dühös a menyemre? Normális dolog ilyet tenni?

Figyelt kérdés

Decemberben kórházba kerültem, ezért kivételesen nem vettem az unokáimnak ajándékot. Adtam a fiamnak 2x10.000 ft-ot, hogy abból vegyenek valamit.


Ma voltak nálam a kórházban, és nem jutottam szóhoz: mindketten 1-1 pár száz ft-os kacatot kaptak "tőlem".

Kérdeztem a fiamat, csak vonogatta a vállát, aztán kiderült hogy a felesége eltette a pénzt nyaralásra, majd valamikorra.


Jogosan vagyok dühös? A fiam azzal védekezett, hogy a gyerekek is mennek velük nyaralni.


2014. dec. 24. 16:46
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
15%
Kérd vissza a maradékot, és vegyél/rendelj te valamit később. Bocsáss meg nekik, hogy most nem sikerült teljesíteniük a kérésed, ami szerinted ez volt: vegyetek valami kézzelfoghatót a gyerekeknek kb. ennyi pénzből.
2014. dec. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:

A neten meg kell adni a számlaszámot meg ilyeneket, ezeket nem tudom, nem értek hozzá.


A gyerekek 1,5 és 3 évesek, nekik ezért nem adtam. A nyaralás meg: vagy mennek, vagy nem.

2014. dec. 25. 08:57
 33/43 anonim ***** válasza:
20%

Nem csak olyan fizetési mód van, de kérj segítséget, ha kell, én már rutinos internetes vásárló vagyok, külföldről is szoktam rendelni. Ha bankban ügyfél vagy, esetleg megkérdezhetnéd a bankodat internetkártyáról vagy más hasonló, kifejezetten internetes fizetésre alkalmas lehetőségről, amit csak ott használhatsz. Azt nem tudom, van-e minden banknak ilyen, de biztos, hogy több banknak van, én ezeket használom, ha interneten fizetek, így a főszámlám védve van.

Illetve egyre többen vezetik be nálunk is a PayPal fizetési lehetőséget, külföldön már évek óta alkalmazzák. Ez gyakorlatilag egy online pénztárca, egy közvetítő közeg a bankod és az eladó között. Én ebay-en történő vásárláskor ezt használom még az internetkártyával együtt.

2014. dec. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
16%
Sajnállak kérdező! Ennyire egyedül vagy karácsonykor is? De további jó szórakozást kívánok neked itt a Gyakori Kérdések kommentelőinek félrevezetésével!
2014. dec. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
57%

"Sajnállak kérdező! Ennyire egyedül vagy karácsonykor is? De további jó szórakozást kívánok neked itt a Gyakori Kérdések kommentelőinek félrevezetésével!"


Öngól?

2014. dec. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező, a te problémád pofonegyszerűen megoldható, vagy megértéssel és elfogadással, vagy segítségkéréssel. De ha te csak kifogásokat keresel, és a tanácsokra nem hallgatsz, és lepontozgatod azokat, akik nem bólogatnak neked, akkor rajtad a legnagyobb jó szándékkal sem lehet segíteni, mert valójában morogni akarsz a menyed miatt. Ha nem így van, nézz magadba, és fogadd el a segítséget, fogadd meg a tanácsokat, és keresd a megoldást, hogy máskor már érvényesülhessen, amit te szeretnél. Nem jó a családdal haragban lenni, és csinálni a feszültséget ünnepekkor (is), mert azokat is bántod ezzel, akiket nem szeretnél, és egy idő után nem fogadnak el ajándékot, csak annyit fognak kérni majd, hogy ne morogjál (én is ezt kértem a családomtól, de nem kaptam meg sajnos, ők már túl messzire mentek).
2014. dec. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, bankszámlaszámot nem kell megadni internetes vásárláskor.
2014. dec. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
30%
"A neten meg kell adni a számlaszámot meg ilyeneket, ezeket nem tudom, nem értek hozzá. " haha...
2014. dec. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
37%
# 37 - átutalásnál a bankszámlaszámod látszik, illetve a másik hasonló a kártyás fizetés, ahol nem a bankszámlaszámot adod meg, hanem a kártyaszámot, gondolom, a kérdező ezt keveri, de jóval több fizetési mód van már, meg persze függ a webáruháztól is, hogy ők mit fogadnak el
2014. dec. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
18%
Írjál még, KAMU KIRÁLYNŐ!!!
2014. dec. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!