Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Most komolyan ne legyek dühös...

Most komolyan ne legyek dühös a menyemre? Normális dolog ilyet tenni?

Figyelt kérdés

Decemberben kórházba kerültem, ezért kivételesen nem vettem az unokáimnak ajándékot. Adtam a fiamnak 2x10.000 ft-ot, hogy abból vegyenek valamit.


Ma voltak nálam a kórházban, és nem jutottam szóhoz: mindketten 1-1 pár száz ft-os kacatot kaptak "tőlem".

Kérdeztem a fiamat, csak vonogatta a vállát, aztán kiderült hogy a felesége eltette a pénzt nyaralásra, majd valamikorra.


Jogosan vagyok dühös? A fiam azzal védekezett, hogy a gyerekek is mennek velük nyaralni.


2014. dec. 24. 16:46
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
78%
Most beszéltem a menyeddel. Indulnak a Bahamákra. Ami meg megmarad a 20.000.- forintból, abból befizetnek egy nílusi hajóútra!
2014. dec. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
81%
Egyébként 10 000 Ft túl sok pénz is egy 1,5 éves gyerek ajándékaira. A miénk egy éves, és mi magyar viszonyok között még jómódúnak is számítunk, mégsem költöttem számára ajándékra fele ennyi pénzt sem. Kapott két rágókat, slussz. Nem szeretem, ha gyűlnek a műanyag meg plüss vackok a lakásban, tehát ha én a te menyed lennék, akkor valszeg én is félre tettem volna azt a pénzt vmi értelmesebbre . (ha a gyerek nagyobb, na ott már lehet költeni, a lego pl méregdrága)
2014. dec. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
84%

Akkor lehetnél mérges a fiadra, ha te konkrétan megmondtad volna, hogy milyen ajándékot vettél volna a pénzen...

De arról e szerint neked se volt elképzelésed, csak annyi, hogy 10 ezer legyen (ugyan miért????)


Abban a családban, ahogy látom az a rend alakult ki, hogy a férj nem foglalkozik a vásárlással, hanem rábízza a feleségre.

Sok ilyen családot ismerek.

Egyikhez sincs közöm, és neked se.. ebben az esetben is csak annyira, ahogy korábban írta valaki: ez a férj a TE nevelésed eredménye.

De ne utáld magad érte.... jó ember.

2014. dec. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!