Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit gondoltok arról, hogy a...

Mit gondoltok arról, hogy a kislányom majd anyósom után kapja, a nevét?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem anyósomat, ezért róla szeretném elnevezni majd a lányomat. Persze ez anyósomnak meglepetés lesz. Szerintetek szép gesztus?
2015. febr. 11. 18:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
84%
szerintem szép gesztus, ha mindenkinek tetszik a név. Elsősorban a párodra gondolok. Mert ugye azért az ő lánya is. Mert azt nem írtad, hogy neki mi az elképzelése. Anyukád mit szólna ehhez?
2015. febr. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
78%
Hát igen, szép gesztus, csak aztán nehogy anyukádnak essen rosszul. Azért erre is gondolj.
2015. febr. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Anyu ma egy éve, hogy meghalt. Anyósom pedig azóta is "gondom" viseli.
2015. febr. 12. 17:22
 14/19 anonim ***** válasza:
78%

én kérdeztem,hogy él -e Anyukád.

és pont azért,hogy nem lesz -e sértődés belőle,de így akkor nem

ha olyan neve van,ami tetszik,akkor miért ne

2015. febr. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon szép gesztus!


Én is szívesen adnám a lányomnak a párom anyukájának a nevét, ha egyszer arra kerül a sor, hogy gyereket szeretnénk. Párom sokat mesélt az anyukájáról, aki még gyermekkorában hunyt el. Nagyon sajnálom, hogy nem ismerhettem meg. Remek nő lehetett.

2015. febr. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
78%
Én is gondoltam rá, de nem konkrétan miatta, csak mindig is tetszett a Kata név :D Véletlen egybeesés, de ha még örül is neki! Miért ne?!
2015. febr. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, amikor ilyen közeli rokonoknak ugyanaz a nevük. Olyan predesztináció érzés.
2015. máj. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Az én lányom anyósom után kapta a nevét, aki még férjem gyerekkorában meghalt. Mivel az én anyukámat is így hívják, nem volt sértődés sem.
2015. máj. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nekem édesanyám az ő nagymamájának a nevét kapta...ő volt az első unoka. Szóval miért ne kaphatná? ;)

Szerintem azért a pároddal beszéld ezt meg!

2015. máj. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!