Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Borzasztó nehéz a helyzetünk!...

Borzasztó nehéz a helyzetünk! Ti mit csinálnátok a helyünkben?

Figyelt kérdés
Párommal 22 évesek vagyunk, egy évig laktunk albérletben ketten, dolgoztunk aránylag jól megvoltunk. Aztán kimentünk külföldre dolgozni de onnan mikor visszajöttünk kénytelenek voltunk az anyósékhoz beköltözni.. Itt kezdödtek a gondok, itt laknak a nagyszülök, a szülök testvérek, összesen 9en vagyunk a házban ami nekem nagyon nehéz. Mindenbe beleszólnak, úgy kezelnek minket mint az óvodásokat. A házban lévő hangzavar elviselhetetlen de mivel itt csak a páromnak van munkahelye nem tudunk lépni. Úgy érzem utálnak a szülei engem, de közben meg teszik a szépet mikor valaki itt van hogy én is már a gyereküknek számitok. Most 4 hónap munkanélküliség után tegnap volt az első munkanapom egy gyárban, nagyon rossz volt! Kicsi gyár nem egy nagy multi, az üzemvezetö az isten... Na ö már akkor láttam hogy néz rám mikor felvételi beszélgetésen voltam nála, tegnap pedig többször is odaosont mögém aztán egyszercsak hűtulról hozzámnyomta magát és megcsikizett a mellemnél.. majd mondta hogy a müszak végén vár az irodájában "előadást" fog tartani. Ráhúzott még a munkaidömre fél órát, behivott az irodájába ahol kettesben voltunk és mindenkit ki is zavart aki bekopogott valamiért. Nagyon kinosan éreztem magam, félek a pasastól, nem merek bemenni többször abba a gyárba, azt csinálhat velem amit akar gyakorlatilag :( De viszont attól is félek hogy az anyósomék és a többi ember mit szól hozzá hogy felmondok egy nap után. Szerintetek mit csináljak?

2015. febr. 21. 13:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
persze, hogy okkal. Gyakorlatilag ez zaklatásnak minősül.
2015. febr. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hangfelvétel, és jelentsd fel a főnöködet.
2015. febr. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!