Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit mondanátok a helyünkben?

Ti mit mondanátok a helyünkben?

Figyelt kérdés

Barátom apjáék minden évbe mennek nyaralni 1 hétre és nekünk kell vigyázni a kutyára az ő házukban. Ez még nem jelentene gondot de sok pénzt elvisz, kiürítik a hűtőt csontra és még amit én viszek kajáét oda azt is elviszik szó nélkül, pofátlanul. Rengeteg pénzt elvisz ez a hét. Idén nem akarunk menni.

Hogyan mondjuk ezt el nekik? Az nem jó hogy mi is nyaralni megyünk mert akkor átteszik ők másik időpontra :/ Mit mondhatnánk?

Ja és a böki hogy a nő személyiségzavaros, tehát nem mondhatjuk el ezt nekik sőt szinte semmit mert akkor nem mehetnénk hozzájuk és barátom nem láthatná a testvérét.

Legutóbb mikor vittem sütit meg sem köszönte, ez alap dolog nála, odaadom: ja jó aztán ennyi. Nagyon bunkó, felsőbbrendűnek hiszi magát és játssza a nagy asszonyt. Beolvasnák neki de nem lehet mert akkor én leszek a hibás.

Ja másik természetesen a barátomat nem ők nevelték fel, ellökték maguktól, úgyhogy nem tartozik semmivel nekik. Csak még vannak ott cuccai és ide sem hozhatjuk mert most nincs biztos helyünk.

Van valami ötletetek?


2015. márc. 18. 09:25
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
48%
Minden nap vegyél annyi kaját amit megesztek, és kész. És akkor vásároljatok be amikor már elutaztak.
2015. márc. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 mi a fene ***** válasza:
71%
Ne vigyél a hűtőjükbe semmit akkor nem viszik el. Azt meg mondd meg nekik,hogy a kutya kajájára adjanak pénzr, ingyen nem adják, vagy vigyék magukkal a dögöket.
2015. márc. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
81%

Nem igazán értem, hogy a fenébe eszik meg azt a kaját amit te viszel le ha egyszer elmentek nyaralni? Feltételezem, hogy annyi eszed neked is van, hogy a magad által vásárolt kajákat csak akkor viszed le amikor ti is mentek már. Szóval kaját csak akkor vigyél ha már ők nincsenek, és ti mentek.. ennyi a titka..

Legközelebb meg nem kell sütit vinni, ha nem értékelik a fáradozásodat. Semmi nem kötelező.

2015. márc. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
de egyáltalán nem akarunk menni. Utána mikor megjönnek tiszta bunkók, én kitakarítom a házat meg megcsináljuk a feladatokat. Mikor megjönnek ők is nagytakarítást csinálnak mintha leprásak lennénk. Jó hogy kb nem kér számon...ja és persze halálra unják magukat ott és mindennap felhívnak hogy mit csinálunk...ha házba meg kamera van..egy élvezet az egész, szó sem lehet róla!
2015. márc. 18. 09:36
 5/33 anonim ***** válasza:
90%

"Figyu, ne haragudjatok, de nem szeretnénk a kutyára vigyázni. Nem a kutyával van bajunk hanem veletek..."


Ennyi.. tutira nem kell többet mennetek! :D :D

2015. márc. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
29%

igazából, nem értem. Neked az a problémád, hogy ne hagynak a hűtőbe semmit, mikor elutaznak, tehát nem gondoskodnak az ellátásotokról addig, amig ott vagytok?

Miért is kellene? hiszen akkor is magatok látjátok el magatokat, mikor máshol éltek.

És azt is elviszik, amit megérkezésetekkor tesztek a hűtőbe?

hát ne vásároljatok előre, érkezzetek meg üreskézzel, és majd mikor magatokra maradtatok, akkor nézzetek a vacsora után, ez igazán nem lehet probléma. Vagy vigyetek annyit, amennyi egy hűtőtáskában elfér, és csak addig vegyétek elő, mikor már becsukódott a kiskertkapu mögöttük.

Nem értem, hogy mitől lenne ez nagyobb költség, mint mikor máshol éltek együtt. Max. az útiköltség, amibe kerül, az oda-vissza út.

2015. márc. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
egyszer vittem sütit, van annyi eszem, de akkor tudunk menni mikor ott vannak ők is mert nincs kulcsunk a házukhoz.
2015. márc. 18. 09:38
 8/33 anonim ***** válasza:
85%
PAkold tele akkor a hűtőt, amikor elutaztak. Bonyolult, mi?
2015. márc. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
81%
Hogyhogy nincs kulcsotok a házukhoz? Akkor ti hogy mentek el pld. sétálni, vagy vásárolni egy hét alatt? Ne legyél már nevetséges... Kérjetek egy kulcsot!
2015. márc. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
úgy látom itt mindenki sz.arik a gyerekre, ez alap dolog hogy még annyi kedvesség nincs hogy egy száraz kenyeret hagyjanak ott, akkor minek szültök?
2015. márc. 18. 09:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!