Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit mondanátok a helyünkben?

Ti mit mondanátok a helyünkben?

Figyelt kérdés

Barátom apjáék minden évbe mennek nyaralni 1 hétre és nekünk kell vigyázni a kutyára az ő házukban. Ez még nem jelentene gondot de sok pénzt elvisz, kiürítik a hűtőt csontra és még amit én viszek kajáét oda azt is elviszik szó nélkül, pofátlanul. Rengeteg pénzt elvisz ez a hét. Idén nem akarunk menni.

Hogyan mondjuk ezt el nekik? Az nem jó hogy mi is nyaralni megyünk mert akkor átteszik ők másik időpontra :/ Mit mondhatnánk?

Ja és a böki hogy a nő személyiségzavaros, tehát nem mondhatjuk el ezt nekik sőt szinte semmit mert akkor nem mehetnénk hozzájuk és barátom nem láthatná a testvérét.

Legutóbb mikor vittem sütit meg sem köszönte, ez alap dolog nála, odaadom: ja jó aztán ennyi. Nagyon bunkó, felsőbbrendűnek hiszi magát és játssza a nagy asszonyt. Beolvasnák neki de nem lehet mert akkor én leszek a hibás.

Ja másik természetesen a barátomat nem ők nevelték fel, ellökték maguktól, úgyhogy nem tartozik semmivel nekik. Csak még vannak ott cuccai és ide sem hozhatjuk mert most nincs biztos helyünk.

Van valami ötletetek?


2015. márc. 18. 09:25
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
19. válaszoló: albérletben lakunk, a barátom 26 éves, egy fillérrel soha életében nem támogatták, az anyja meghalt, gyakorlatilag a mamája nevelte, csak akkor hívnak ha kell valami és külföldön élnek. Külföldön az az egy hét nem annyiba kerül mint itt plusz utazás plusz stb. Lúzerként saját zsebből végezte el az egyetemet. Okoskodó vagy 19. válaszoló.
2015. márc. 18. 09:59
 22/33 anonim ***** válasza:
68%

A napi provokáló kérdés ! :D

Oh yeah ! :)))

2015. márc. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
59%
amilyen a stílusod, nem csoda, hogy ők bunkók veled...
2015. márc. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
22. Miért provokáló kérdés?
2015. márc. 18. 10:02
 25/33 anonim ***** válasza:
59%

mindenki megmondta a véleményét ami röviden ennyi: mondjátok el nekik az igazat kulturáltan aztán meglátjátok hogy mi lesz.a cuccokat hagynám a fneébe mert semmi nem éri meg ezt a vergődést,de ha ilyen tehetetlenek vagytok akkor megérdemlitek.

off: a hűtőt nem értem én se hagynék ott semmit hátha nem eszitek és akkor ott rohad,plusz még szép hogy újra takarítja a házat mindenki ezt tenné akkor is ha már ki van takarítva más által, mert ez a biztos.

2015. márc. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
76%

Újabb lehetőség:


"Mama, nem tudjuk finanszírozni az ide-oda utazást sajnos. Ezért nem tudjuk vállalni a kutyát sem."

2015. márc. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező, csak arra válaszolj, miért szoktatok előre bevásárolni, ha magad írod: akkor adják oda a kulcsot, ha már ott vagytok, aztán elmennek.

Miért nem utána vásároltok be?

2015. márc. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
70%

Igaza van az utolsónak, ott az adu a kezetekben: ha külföldön laknak, akkor simán rá kell fogni arra, hogy anyagilag megterhelő lenne nektek elutazni, kell az a pénz a nyaralásra.

ha pedig ki akarnák fizetni az útiköltségeteket, akkor meg lehet továbbmenni: a szabadságotok is kevés ahhoz, hogy egy hetet így elpocsékoljatok.

Ha ezek után sem veszik a lapot, akkor lesz, ami lesz, megmondanám, hogy keressenek egy fizetett segítséget, mert ti nem fogtok akkor sem odamenni, ha vörös szőnyeget terítenek elétek.

2015. márc. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
80%
Még mindig nem értem, miért nem akkor pakoltok be a hűtőbe, mikor ők már elmentek.
2015. márc. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt se értem, hogy hogy van ez.


Megérkezik kérdező és a párja a házhoz.. bepakolnak a hűtőbe... Anyósék elindulnak nyaralni... és kipaolják a hűtőt, elviszik azt amit vásároltak maguknak a fiatalok?


Nem életszerű... Feladom...

2015. márc. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!