Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit mondanátok a helyünkben?

Ti mit mondanátok a helyünkben?

Figyelt kérdés

Barátom apjáék minden évbe mennek nyaralni 1 hétre és nekünk kell vigyázni a kutyára az ő házukban. Ez még nem jelentene gondot de sok pénzt elvisz, kiürítik a hűtőt csontra és még amit én viszek kajáét oda azt is elviszik szó nélkül, pofátlanul. Rengeteg pénzt elvisz ez a hét. Idén nem akarunk menni.

Hogyan mondjuk ezt el nekik? Az nem jó hogy mi is nyaralni megyünk mert akkor átteszik ők másik időpontra :/ Mit mondhatnánk?

Ja és a böki hogy a nő személyiségzavaros, tehát nem mondhatjuk el ezt nekik sőt szinte semmit mert akkor nem mehetnénk hozzájuk és barátom nem láthatná a testvérét.

Legutóbb mikor vittem sütit meg sem köszönte, ez alap dolog nála, odaadom: ja jó aztán ennyi. Nagyon bunkó, felsőbbrendűnek hiszi magát és játssza a nagy asszonyt. Beolvasnák neki de nem lehet mert akkor én leszek a hibás.

Ja másik természetesen a barátomat nem ők nevelték fel, ellökték maguktól, úgyhogy nem tartozik semmivel nekik. Csak még vannak ott cuccai és ide sem hozhatjuk mert most nincs biztos helyünk.

Van valami ötletetek?


2015. márc. 18. 09:25
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
59%
Adják be a kutyát arra az időre kutyapanzióba. Ennyi.
2015. márc. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
53%

Elolvastam a kerdest, válaszokat, és esküszöm nem értem!

Mi van?

2015. márc. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 Harcikacsa válasza:

Ne is akarjátok érteni :) Nem akarom lehúzni a kérdezőt, de az egész tényleg nem életszerű, inkább valami kifogáskeresőre hasonlít. Rengeteg megoldás létezik a " problémára " csak nem meritek kipróbálni egyiket sem, a kudarc utólag könnyebben magyarázható, meg hát ... kényelmesebb is ... ez olyan " aki mindenkivel jóban van, az senkivel sincs jóban igazán :D " Ha nem akartok sodródni az eseményekkel, akkor ne kerüljétek a konfliktusokat, és ha azt akarjátok hogy valami változzon, ahhoz nektek kell lépnetek


A kulcs, meg a hűtőszekrény csak terelő hadművelet ... szerintem ez mindenkinek lejött és senki sem vette be, itt valami mélyebben gyökerező feszültség van amit még nem mertek a felszínre hozni Bátraké a szerencse ! Hajrá ! Csak őszintén mindent ... akkor majd sikeresek lesztek. Valószínűleg ők sem teljesen hülyék, és levették hogy nem vagytok odáig értük, ezért inkább kihasználják a félős természeteteket ameddig a sarkatokra nem álltok.


Nem láthatja többet a testvérét ? Hány éves a testvér ?


És még egy kérdés ? Valami régi traumát vetítesz ki a barátod szüleire ? Csak mert a " minek szültök " kérdésed nem nekik szólt, és túlzottan magadénak érzed a barátod gyerekkori sérelmét. És ha lehet ne mondd azt, hogy azért mert szereted , és voltam szerelmes sőt vagyok is, támogatom őt minden törekvésében és törekszem arra, hogy minden apró rezdülését értsem, együtt érzek vele ha vidám vagy szomorú dolog történik az életében és mindent megteszek azért, hogy átérezzem amit ő érez , De bármi történik / történt vele nem lázadok nyíltan, főleg meg nem általánosítok ... ha valakivel probléma van, akkor mindig 1-es szám 2. vagy harmadik személyben van, ha általánosítasz többes számban, akkor valami más dolog van a háttérben, valójában vagy ők vagy valaki más neked okozhatott fájdalmat ...


Ebből az egészből ez jön le :) Valószínű hogy nem ez az igazság, mert szinte semmit sem árultál el nyíltan az egészről, és még zavarossá is tetted ezzel a kulcs dologgal meg hűtőszekrénnyel, szóval nem igazán tudunk semmit és tanácsként szerintem kiváló ötleteket adtak kommentelő társaim :) Csak hát, szerintem te nem ezt akartad hallani ...

2015. márc. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!