Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Megjegyzést tett az anyósom a...

Megjegyzést tett az anyósom a kinézetemre. Nem szeretne "vörös" unokákat?

Figyelt kérdés
Röviden annyi hogy nem tetszik az anyósomnak a vörös hajam meg a szeplős bőrőm és ezt egy ebéd alkalmával meg is jegyezte hogy nem szeretné hogy a gyerekeknek "rossz legyen"
2015. márc. 19. 16:58
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
81%

nem tudsz mit tenni.

nekem is mondtak ilyen csúnyákat. a fontos,hogy a párod kiálljon melletted.

anyuka meg csinálja csak ezt továbbra is . a végén meg ő nem lesz meghívva, mert nem szeretnétek hogy ilyen nagymamája legyen a gyereknek.

sajnos sokan a vörös hajra úgy tekintenek mint valami genetikai hibára. pedig ez is egy ugyanolyan szép szín mint egy barna vagy egy szőke.

és végezetül senki nem tehet róla hogy milyennel születik.

de arról igen, hogy ilyen anyóssá válik mint a tiéd.

sajnálom..:(

2015. márc. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
88%
Én meg kifejezetten örültem, hogy a férjemnek vannak vörös felmenői (nagymama) és a férjemnek is vörös a szakálla, amikor növeszt, szóval volt esély a vörösségre, és úgy szerettem volna... de az eddigi gyerekeink közül egyik se tőle örökölte :/
2015. márc. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
95%

Anyós tapló!

Mondd meg neki, hogy a felmenőid között volt roma, vagy néger, vagy mittomén, úgyhogy aggódhat még jobban az unokái kinézete miatt.

2015. márc. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
25%

Hst, o legalabb elmondja, ha baja van. Az enyem arra sem kepes, csak a hatam mogott mindenkinek...


Amugy biztosan megmondtam volna neki, hogy

- a szuleimnel tessek reklamalni

2015. márc. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
89%

Hát, akkor anyós ne szeressen vörös unokákat :D Én mit meg nem adtam volna 1-2 éve a természetes vörös hajért... Még az egyetemen volt egy tanár, neki volt vörös oroszlánsérója, minden csaj érte volt oda, és kifejezetten a vörös haja jött be nekik. Lánynál ugyanez a tapasztalatom. A szeplőktől meg csak még cukibb lesz.

Anyóssal meg nem kell foglalkozni.

2015. márc. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
26%
Én biztos kiröhögtem volna, és közöltem volna vele, hogy "na, kedves mama, most már hogy hallották ezt a DNS-eim, azonnal vissza is fognak vonulni, amikor a kedves fiával szeretkezünk!".
2015. márc. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
84%

Ha tudná, most a fiatalok között a pasik nagy része mennyire él-hal a vöröshajú lányokért.... :D

Amúgy meg nem mindegy neki?? Mekkora bunkó..

2015. márc. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
87%
Mondd meg neki egész nyugodtan, hogy te meg reméled, hogy a felszínességét nem fogják örökölni a gyerekek.
2015. márc. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
92%

Ostoba, böszme nőszemély...

Csendben megjegyzem, apukám és öcsém is vörös hajú. Soha nem volt semmi gondjuk. Kicsinek valóban csúfolták öcsémet, de a nővére elintézte :P :D viccet félretéve, kb. 6-7 éves korában volt ez gond, többet sosem. Mutatom a haja színét:

[link]


(Tényleg csak a szín a lényeg).


A másik, hogy nekem átlagos barna hajam van, mit nem adnék a természetes vörös hajért. Gyönyörűek szerintem a vörös hajú nők, egy festék sem éri el azt a hatást :) Úgyhogy anyósodnak K.ss...

2015. márc. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Barátod mit szólt? Mert elsősorban neki kellett volna frappánsan elküldenie az anyját az anyjába :D, nem neked.

Pl.:

Anyuka: "...mert nem akarom, hogy a gyerekeknek rossz legyen"

"Én meg nem akarom, hogy sértegesd <Marit>. Még egy ilyen beszólás, és már itt sem vagyunk. Gondolom ezt sem akarod..."

2015. márc. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!