Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Megjegyzést tett az anyósom a...

Megjegyzést tett az anyósom a kinézetemre. Nem szeretne "vörös" unokákat?

Figyelt kérdés
Röviden annyi hogy nem tetszik az anyósomnak a vörös hajam meg a szeplős bőrőm és ezt egy ebéd alkalmával meg is jegyezte hogy nem szeretné hogy a gyerekeknek "rossz legyen"
2015. márc. 19. 16:58
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Én erre annyit mondtam volna:

Én se szeretném, hogy a gyereknek rossz legyen és az előítéletes tajparaszt nagymamája csúfolja, úgyhogy nyugodjon meg nem kell majd néznie a vörös haját, nem fogunk jönni.

2015. márc. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Az anyósodnak inkább örülnie kellene, hogy az unokái különlegesek, mert a világ 1-2 százaléka csak vörös!

És szerintem is kivételesen szép a vörös haj a szeplővel!


Én is csak azt tudom javasolni, mint már egy előttem szóló legközelebb humoros választ adj!

2015. márc. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az a durva, hogy a vörös hajaddal választott téged a fia. Vagy szerinte neked rossz, hogy a fiának tetszel? Ennyire gyökér legyen valaki...
2015. márc. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 mi a fene ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólókkal, de egyáltalán nem biztos hogy a gyerekek vörösek lesznek. Egy ismerősöm barna, a férje szőke, és a lányai lettek vörösek, az apai nagymama után, akit az anyuka nem is ismert.Az elsőnél azt hitte, hogy másnak a gyerekét vitték ki neki, a kórházban.. Ne mondjam milyen egzotikusan szépek. Annak meg biztosan oka van, hogy a férjed téged választott, és ez a fontos !
2015. márc. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Az anyósod tényleg egy bunkó -.-


A vörös haj nagyon is jó es ritka


A suliban van egy srác, aki szeplos es vörös a haja es nagyon jól áll neki , attól függetlenül nem különböztetik meg , mert O voroshaju

Nagyon aranyos a srác ( persze, ennek nincs köze a haj színehez :D )


B.nommel csak annyit szoktunk mondani, hoy jajj, nézd, ott vöröslik <fiú neve>

Es nem bántasból :D

Nagyon bírjuk a srácot:D

Es legalább kitűnik a tomegbol es ha csak a hajat látom is megismerem, mert nagyon ritka a hajszíne :D

Es az, hogy kitűnik a tömegből a természetes haj színével szerintem nagyon jó es pozitív dolog :) :D

2015. jún. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Anyósod biztos nem tudja, hogy J.K.Rowling és Weasley-ék óta vörösnek lenni menő. :)
2015. jún. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Végigolvastam a válaszokat és én leszek az első aki a kérdésedre válaszolni fog :D


Nem, nem szeretne.


Ettől függetlenül ezt nem kellett volna szóvá tennie. Nem csak az érzelmi intelligenciája alacsony.

Olyan szempontból jogos az aggodalma, hogy egy vörös hajú gyereknek(!) lehet, hogy rossz lesz, mert csúfolni fogják. Az én gyerekkori barátnőm is vörös hajú volt 1-től hatodikas koráig csúfolták (megjegyzem: a kisebbségiek), de aztán a pubertás után meg mindenki őérte volt oda (pedig szerintem az elejétől kezdve ő volt a legszebb az osztályban)Szóval neki kicsiként nem volt jó. DE ugyanennyire rossz egy kövér, egy túl sovány, egy túl visszafogott gyereknek is, nem lehet tudni ki lesz a célpont. Ha már választhatnék, inkább a vörös haj mint a kövérség (mielőtt bárki megkövezne elég kövér voltam gyerekkoromban és szar volt)

2016. nov. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Nyugi nekem anyósom azt mondta h fiù unokát szeretne mert a lányokat nem szereti...szerencséje lett neki...de amugy meg külön élveztem volna ha lány lett volna anyósom nagy bánatára.

Ha nem tetszik majd neki nem kell néznie.mondd h akkor rendeljen kinából magának olyan unokát amilyet szeretne XD

2016. nov. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
21%

A nagymama egyszerűen aggódik, nehogy csúfolják majd az unokáját.

Olvasom itt a kommenteket, összegyűlt sok vörös hajú, biztatják még önmagukat is, hogy szép, meg menő, sőt, különleges.


De most térjük vissza a rideg valóság talajára. A Vörös hajú, fehér bőrű emberek 99 %-a konkrétan csúnya. Nagyon ritka, hogy szép arc társul ehhez az adottsághoz.


Iskolában dolgozom, látom nap mint nap, a vörös hajú gyerekek 100 százaléka pokolba kívánja a vörös haját. Az egész gyerekkoruk arról szól, hogy utálják magukat, mert folyamatosan csúfolják őket. Ha meg azt mondod nekik, hogy pedig milyen szép vagy vörös hajjal, különleges, akkor szomorúan hallgatják. Nem hülyék, csak kicsik, tudják, hogy nem igaz.

2016. nov. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Akár aggódik a mama a leendő unokák lelki nyugalma miatt, akár nem, ez a megjegyzés igenis bántó.

Nem illendő megjegyezni, ha a fiunk választottjának nem tetszik a hajszíne vagy más külső tulajdonsága.


A lényeg, hogy a fiának tetszel.

Az egyik gyerekemnek is világos vörös a haja. Sose bántották miatta, sőt a legtöbb embernek tetszik. Még a testvérei is irigylik érte. Utoljára az 50-s években volt ciki vörösnek lenni. Legalábbis anyukámnak abból az időből volt csak szorija erről.


Megnyugtathatod anyósodat:

1. Manapság menő vörös haj, az is vörösre festeti, aki szőke vagy barna.

2. A fiának pont ez tetszik benned. Egy vörös hajú baba pedig rád fogja emlékeztetni.

2016. nov. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!