Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit jelent ha az anyós ugyan...

Mit jelent ha az anyós ugyan olyan színű ruhát vesz fel mint a menyasszony?

Figyelt kérdés

Én azt hallottam hogy ha az anyós ezt csinálja ez egy fajta tiltakozás hogy nem akarja a fiát hozzá adni a menyasszonyhoz.

Ti mit gondoltok?


2015. márc. 23. 10:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Van benne valami, mert elég bunkó megnyilvánulás...
2015. márc. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
Sok helyen az örömszülőknek hagyományosan fekete vagy fehér ruhában kell lenniük. Szóval ez lehet hagyományőrzés is, nem kell egyből bunkósságnak gondolni, csak mert a magyarok többsége a saját szokásaikat sem ismerik.
2015. márc. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
Semmit.
2015. márc. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
A magyaroknál nem szokás sem fekete sem fehérben lennie az örömszülőknek, a fehér kifejezetten tilos. Lehet hogy egyes nemzeteknél vagy falunként eltérő ,de kifejezetten a magyaroknál nincs ilyen. Forrást jelölj meg légyszíves....
2015. márc. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Csak akkor tudod meg, hogy miért vesz fel olyan színű ruhát, ha megkérdezed. Itt senki nem fog tudni tuti választ adni.
2015. márc. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Azért volt furcsa nekem mert minden rokon meg barátom meg kérdezte hogy milyen színű ruhába leszek.
2015. márc. 23. 13:40
 7/17 A kérdező kommentje:
Meg elfelejtettem írni hogy látta is a ruhámat.
2015. márc. 23. 13:41
 8/17 anonim ***** válasza:
84%

Az én esetemben azt jelentette, hogy egy darab tisztességes kosztüme/ruhája volt, amit fel tudott venni és abban a színben. Középkorú vagy idősebb nőkre alig lehet tisztességes elegáns ruhát/kosztümöt venni, ami normálisan néz ki és jó minőségű se nem gagyi, se nem huszon éveseknek való csiricsáré szar, azt aranyárban mérik, volt szerencsém anyámra keresni ruhát. Lehet inkább odaadja nászajándékba azt, amin új ruhát venne.


Amúgy érdekes az én esküvőmön a vendég nők több mint fele feketében vagy pirosban volt, amit a gyakorikérdések közönsége szerint tilos felvenni meg sérti a menyasszonyt meg ilyenek. Engem valahogy nem zavart, sőt észre se vettem csak utólag röhögtem rajta, hogy egyik rokonom agódott, hogy csak félig fekete ruhája van és mi lesz, mondtam neki, ne hülyéskedjen már ki a szart érdekel, aztán utólag néztük a képeket, akkor mondta, hogy tényleg, hogy aggódott és mindenki olyanba volt..


Nem tudom mit kell itt izélni, hogy milyen ruhát vesz fel a vendég. Ha nem dobja ki az árut meg nem egy valódi menyasszonyi ruhában állít be akkor mi van? Úgysem keverik össze veled, ha meg attól félsz, hogy jobban néz ki, mint te (ami anyósodnál elég valószínűtlen) akkor tök mindegy milyen színt vesz fel, jobban fog ki nézni. Kurvänak meg öltözhet valaki kékben vagy zöldben is.

2015. márc. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
0%
Az azt jelenti megbolondult az anyos.Dr be oltsa alvora es kesz.
2015. márc. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Feketebe es feherbe nem illik, a tobbi ok. Ha feherbe menne az a nagyobb bunkosag. ha te a hagyomanyoktol elteroen, pl zold menyasszonyi ruhad van, es neki pont zold kosztumje az teljesen normalis dolog, m nem hiszem, h o arra szamit, h rikitani fogsz az eskuvodon.
2015. márc. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!