Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós leszoktatása a turkálásr...

Anyós leszoktatása a turkálásról, beleevésről, benyitásról? Tippek?

Figyelt kérdés

3hónapig még rákényszerülünk, hogy náluk lakjunk, de addig kéne valami tipp ami ezekre megoldás.

Ha elmegyünk otthonról, akkor végignézi a cuccainkat (nem látta amikor hoztunk egy infralámpát de megjegyezte hogy az semmire nem jó), van az egyik szekrényben egy polc amin édességeket stb. tartunk, megdézsmálja, a gyógyszeres polcomat is. Tagadja utána. A kinti szemetesben találjuk meg a csomagolását a csokinak pl, a gyógyszer/krém meg számolható/látható a használat.

Magunknak vesszük a kaját, a hűtő alsó polcán tartjuk, de mindig valami elfogy, eltűnik a fele vagy beleeszik, beletúr. Ha mi használunk valamit akkor ki kell fizetni, vagy venni újat mert hiszti van, mi szólunk akkor tagadás van és hiszti. Ha veszünk valamihez alapanyagot hogy a hétvégén csinálunk ezt-azt akkor ő másnap megcsinálja, de nem úgy, hanem csak idegesítésként, mert nem lesz finom. Hiába mondjuk, hogy ne csinálja meg legyen szíves. Ablakon kidobott pénz. Amúgy fizetünk nekik.

A benyitás pedig a fürdőre jellemző aminek az ajtaja nehezen záródik, így nem működik a kulcsos része, de a kapcsoló direkt olyan hogy nem ég ha fel van kapcsolva szóval látszik + hallani ha bent van valaki. De ő beront, akármit!! csinál az ember bejön semmi elnézést és csinálja a dolgát (igen lehet elképzelni hogy ülsz a wc-n és ő addig beteszi a ruhát a gépbe vagy megfésülködik!!) majd kimegy. Ugyanez a szobával (kulcs nincs az ajtóhoz, retesz belülről van de pl egyikünk kimegy akkor nem zárjuk ,kívülről nem zárható mert nem is engedik hogy zárjuk a gáz miatt). Kopog de nem várja meg a választ és jön.


2015. márc. 30. 17:32
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:
59%
ketrecbe az anyóssal. szájkosár ha elmentek otthonról. végső esetben bilincset is alkalmaznék a helyedben. VAGY mérgezd meg a csokit.
2015. márc. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
29%
A szobára sajnos nincs megoldásom, azt mondtam volna, hogy intézzétek el, hogy valami intim helyzetben kapjon rajta titeket, de ha bemászkál a fürdőbe hozzátok, akkor ez se zavarná valószínűleg. A kajába a hashajtó szerintem is jó, nálunk a koliban bevált. :) Esetleg valami jó erős chili. A fürdőajtót meg torlaszoljátok el valami kis szekrénnyel, vagy egy széket toljatok a kilincs alá, ha a kilincs működik.
2015. márc. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
81%

Hashajtó, chili mehet. Semmi baja nem lesz tőle, de az emlék megmarad :)

Hashajtónak ajánlom a keserűsót, 100 g kb 200 Ft, patikában lehet kapni. Felét egy deci meleg vízben feloldod és belekevered valami pépesebb kajába ami el szokott tűnni. Fűszeres kaját válassz (pl hagymás-borsos krumplipüré), mert a keserűsónak van íze.

Chilivel kapcsolatban is van ötletem. Ebay-en lehet kapszaicin olajos oldatát kapni. A kapszaicin miatt erős a paprika, egy erős paprika kapszaicintartalma tizedszázalékokban mérhető, a koncentrátum 100%-nak felel meg. Patikában veszel egy 5 milis fecskendőt egy hozzáillő rövid tűvel. Pár tized millilitert befecskendezel a csokikba - a fecskendőn van beosztás. Hidd el, észre fogod venni, mikor ette meg a csokit :D

2015. márc. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A.C.A.B ***** válasza:
Én vagyok, aki a széfet és a vízmértéket ajánlotta :D írtad, hogy a fürdőajtó kifelé nyílik, de ha van olyan ajtó, ami befelé nyílik, ezt a videót feltétlenül nézd meg :D [link] itt egy villából házilag kb 5 perc alatt tudsz csinálni zárat. A féloldalas szöveg lényegtelen, az oldal alja fele van a videó :D
2015. ápr. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:

Ez nagyon jó :D

Köszi!

Amúgy vettünk egy gyerekzáras üveges vitamint régebben, rájöttünk hogy az nem fogy :D így a kedvelt fájdalomcsillapítót áttöltöttük abba és nincs fogyás eddig. A csokik elkerültek egy másik helyre, egy cipős dobozba, ami régen is ott volt. Persze azóta megjegyezte hogy mi van velünk, diétázunk? Ő igen ezekszerint:D

A chilis dolog bevált, ugyanis nem bírja a csípőset, egész nap ki volt, azóta érintetlenek a kaják. Azóta a saját kajáit túrja össze. :D

2015. ápr. 7. 13:00
 36/36 anonim ***** válasza:
Köszönöm az itteni tippeket. Én is találtam köztük hasznosat. :)
2016. júl. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!