Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós leszoktatása a turkálásr...

Anyós leszoktatása a turkálásról, beleevésről, benyitásról? Tippek?

Figyelt kérdés

3hónapig még rákényszerülünk, hogy náluk lakjunk, de addig kéne valami tipp ami ezekre megoldás.

Ha elmegyünk otthonról, akkor végignézi a cuccainkat (nem látta amikor hoztunk egy infralámpát de megjegyezte hogy az semmire nem jó), van az egyik szekrényben egy polc amin édességeket stb. tartunk, megdézsmálja, a gyógyszeres polcomat is. Tagadja utána. A kinti szemetesben találjuk meg a csomagolását a csokinak pl, a gyógyszer/krém meg számolható/látható a használat.

Magunknak vesszük a kaját, a hűtő alsó polcán tartjuk, de mindig valami elfogy, eltűnik a fele vagy beleeszik, beletúr. Ha mi használunk valamit akkor ki kell fizetni, vagy venni újat mert hiszti van, mi szólunk akkor tagadás van és hiszti. Ha veszünk valamihez alapanyagot hogy a hétvégén csinálunk ezt-azt akkor ő másnap megcsinálja, de nem úgy, hanem csak idegesítésként, mert nem lesz finom. Hiába mondjuk, hogy ne csinálja meg legyen szíves. Ablakon kidobott pénz. Amúgy fizetünk nekik.

A benyitás pedig a fürdőre jellemző aminek az ajtaja nehezen záródik, így nem működik a kulcsos része, de a kapcsoló direkt olyan hogy nem ég ha fel van kapcsolva szóval látszik + hallani ha bent van valaki. De ő beront, akármit!! csinál az ember bejön semmi elnézést és csinálja a dolgát (igen lehet elképzelni hogy ülsz a wc-n és ő addig beteszi a ruhát a gépbe vagy megfésülködik!!) majd kimegy. Ugyanez a szobával (kulcs nincs az ajtóhoz, retesz belülről van de pl egyikünk kimegy akkor nem zárjuk ,kívülről nem zárható mert nem is engedik hogy zárjuk a gáz miatt). Kopog de nem várja meg a választ és jön.


2015. márc. 30. 17:32
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
63%

Mivel az ő házában vagytok nem sok lehetőségetek van. Ha reteszt szeretnétek a fürdőre és zárat a hálóra lehet hogy nem engedné meg. Esetleg a hűtőt megoldani úgy hogy vesztek magatoknak egy kicsi hűtőt a szobátokba azzal az indokkal hogy: " Anyuka alig férünk a közös hűtőben! Sokkal kényelmesebb lesz így mindannyiunknak. " Mivel ő is ragaszkodik az ő saját és ti saját ételeitekhez a hűtőben talán így egyszerűbb lesz. Ha kell előtte egy kis balhé főzzétek meg az ő alapanyagát , és mondjátok hogy összetévesztettétek. Ez után nem lesz gond a külön hűtővel....

A dugi csokikba meg lehetne hashajtót tenni. Aztán ha látjátok beköltözik a klotyóra el lehetne neki mondani hogy az szorulásra való csoki volt..

2015. márc. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

Hú ezek jó ötletek, várok még azért, nem pontozok le senkit :)

Persze, épp az hogy bunkó nem akarok lenni, hisz mégis, csak kellemetlenek és bosszantóak. Ja amúgy meg ők nem akarják hogy majd elköltözzünk eközben!

2015. márc. 30. 17:48
 13/36 anonim ***** válasza:
5%
Ne feledd kérdező, hogy kb 20 év múlva rólad fognak írni ilyeneket...
2015. márc. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A.C.A.B ***** válasza:
90%
Én a helyedben vennék egy kisebb, olcsó széfet, amiben nem feltétlenül kell tárolni bármit is. Kiraknám valami látható helyre, hadd fúrja a kíváncsiság mi lehet benne. Akár még az is elképzelhető, hogy észbe kap, hogy vannak dolgok amihez semmi köze, de szórakozásnak sem lenne utolsó, ahogy kíváncsiskodik :D
2015. márc. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon genya ötlet, de azért kiírom magamból ( bocsi): Venni valami finomságot, különlegességet és eltenni a szerkrénybe. Esetleg egy kis hashajtóval is lehet dúsítani, hogy a hascsikarás emlékeztesse hogy rossz helyről vett ki élelmiszert. Szóval ha megeszi keresni kell a szekrényből az új patkánymérget amit a barátnőd hozatott veled magának. Föl is hívhatod a barátnődet hogy elújságold hogy megvetted neki a patkánymérget, és nagyon pipec csomagolásban volt, de most nem tudod átvinni mert fogalmad sincs hova tehetted.......
2015. márc. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
83%

juj ez nagyon gonosz dolog lenne de asszem hatásos !

:-DDDDD

2015. márc. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:

A hashajtó jó ötlet :D valamint a széf is, az vihető ha elmegyünk.


#13 ehhez kell egy fajta természet már bocs de én inkább kérdezek/kérek előbb mintsem hogy túrjak és stb. Ja és egy egyenlőre meddő nőnek/párnak írtál ilyet, akiknek még határozatlan ideig nem lehet gyereke betegség miatt. De kösz hogy eszembe juttattad!

2015. márc. 30. 18:07
 18/36 anonim ***** válasza:
87%
Ó, basszus, nem semmi az anyósod... A többiek tökjó ötleteket adtak, én csak annyit kérdeznék, hogy nem tudnátok albiba menni? Tudom, hogy nem olcsó, stb., de a nyugalom egyszerűen megfizethetetlen. Én biztos nem lennék hajlandó SENKIVEL együtt élni a páromon kívül.Muszáj kivárnotok a 3 hónapot?
2015. márc. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
72%
ne legyél rá mérges ! nem tudhatta !
2015. márc. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

Disszidálás előtt állunk :) a párom pedig ebben a kis városban dolgozik, a környéken csak olyan albérletet találtunk volna (amúgy is kevés van) ahol kell legalább 80-100 ezer kaukció ami húzós lett volna a gyűjtögető időszakban, anyósék pedig mondták hogy menjünk hozzájuk nem kell sokat adni.. Azt hiszem ez az olcsó hús leve...


Nem haragszom, de nem ismer és ha ez zavar engem akkor valószínű én se teszek ilyet, főleg hogy pont ilyen anyós nem akarok lenni. Anyukám fel tud hívni hogy a régi holmijaim közül ha valamit elvesz, újrahasznosít, elad (pedig áldásomat adtam hogy azt csinál velük amit akar) de mégis megkérdezi.

2015. márc. 30. 18:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!