Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ez milyen mondat egy anyóstól?

Ez milyen mondat egy anyóstól?

Figyelt kérdés

Tudva azt,hogy az esküvő tervben van,komoly kapcsolat.

"Addig nyitva áll az ajtóm mindig előtted,amíg együtt vagytok." Miért,utána már nem ? :D Akkor nagy lehet a szeretet.


2015. ápr. 12. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Most ez biztos bant, de ha anyos nem igy gondolkodna, akkor meg most is odajarna hozza a parod osszes exe.
2015. ápr. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Utána már nem. Ameddig a gyerekemet szereti, jól bánik vele, én is szeretem. Kedvencét főzőm, elviselem a "hülyeségét" is, ha kell.

Ha már nem szereti, tiszteli, nem méltón bánik a gyerekemmel, látni sem akarom többet.

Elfogadom, szeretem, ha boldog mellette a gyerekem. Ha nem, többet nincs bejárása hozzánk.

Normális felfogás.

2015. ápr. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szoktak is néha felmenni hozzá,nem gyakran ,nagyon ritkán,tehát így még érdekesebb szerintem.
2015. ápr. 12. 11:59
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ne fújd fel. Ő mindig a fia édesanyja marad, tehát ha valamikor szétmentek, nagy valószínűséggel mellette fog állni, melletted pedig a saját családod. Ameddig együtt vagytok, te az ő családjához is tartozol. Ezzel nem azt mondta, hogy válni fogtok, és azt sem, hogy gyűlölni fog, ha egyszer elváltok. Egyszerűen csak azt, hogy családtagnak tekint téged. Hozzátenném, még nem is vagytok házasok, és már nyíltan így gondolkodik, úgyhogy egyáltalán nem lehet azt mondani, hogy nem szeret téged. Ma minden második házasságban az anyós nem is akar hallani a menyről. Szerintem nem vagy azért olyan rossz helyzetben..
2015. ápr. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk, mire volt ez a mondat a válasz.

Ez bántó lehet, de fiús anyaként mondhatom: pillanatnyilag korrekt gondolkozás. Az én fiaimnak is voltak már barátnői, elbeszélgettem velük, tudatosan tartom a távolságot, ezt a srácok is tudják. Ha majd lesz esküvő, pláne unoka, akkor lányomként tekintek majd a menyemre, és igyekszem objektíven tekinteni rá (azért nem könnyű, mert én a fiamat szültem meg és neveltem fel, hozzá kötődöm érzelmileg erősebben, tudatosan kell arra figyelnem, hogy ne álljak automatikusan az ő oldalára.) Tudomásul kell venned, hogy a szüleidnek te maradsz a lányuk, a vő vagy marad, vagy nem, az anyósnak pedig a férjed mindig a fia marad, te vagy/leszel a meny, akinek a személye akár változhat is.

2015. ápr. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
A fiús anyák így gondolkoznak. Amíg nem vagy a feleség, kb. senoi sem vagy. (Tisztelet a kivételnek.) Utána is csak az unokájuk anyja vagy, semmi több. Ne, probléma.... Ők maradnak magukra.
2015. ápr. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%

A szeretet nem alanyi jogon jar.

Majd ha latja anyos, hogy valoban erdemes vagy a szeretetre, es nem a te hibadbol valtok szet a paroddal, akkor majd utana szivesen lat majd teged. De ehhez ido kell.

2015. ápr. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, hogy miután már nem lesz közöd a fiához esetleg, akkor a fia előtt áll nyitva az ajtaja s nem előtted.
2015. ápr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!