Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mindig csak olyat olvasni,...

Mindig csak olyat olvasni, hogy a nő panaszkodik, hogy anyóséknál él és milyen rossz neki. A nő szüleihez soha nem költözik senki?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 30. 13:17
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
55%
Egyrészről igaz lehet az hogy a nők rivalizálnak egymással. anyós a mennyel azokba a dolgokba amikbe ők a felelősek és jobban tudják. Mi laktunk (csak pár hónapot) feleségem szüleivel. Én mondjuk egy elég toleráns embernek tartom magam igazábol ez a lenyelek mindent aztán maximum remegve kimegyek az erkéjre egy cigire majd mosolyogva vissza. amolyan nem akarok én senkit megnevelni de engem se neveljen senki ha meg megprobál meghalgatom és továbbállok. férfiak közt nincs szerintem olyan szintű rivalizálás. miben ne értenénk egyet? fociba autószerelésbe sörvagybor kérdésébe? tudjuk hogy nem értünk egyet nem probáljuk egymást meggyőzni és tiszteletbe tartjuk egymás hatáskörét. Egyedül a cigikérdésbe voltak aprobb háboruk. anyos állandóan eljátszotta hogy kint hagyott cigit elszívta este. általába előbb kelt mi mi főzöt kávét akármi nem volt vele semmi gond csak mindig elszívott mindent. annyit kértem hogy ha lehet egy szálat hagyjon nembaj akármennyi volt benne egy reggeli kávé cigi maradjon aztán elmegyek veszek semmi probléma...és eljátszotta ezt egy csomoszor énmeg azért kezdem elég morcos lenni végül egyszer asszony faterja elégelte meg elrakott egy doboz cigit (ő nem dohányzik) és reggel mikor látta hogy anyós elszívta megint akkor odadobta a cigit egy szálat elkértem és visszaadtam. aztán elhuztam boltba...férfiak így oldják meg...saját szüleimnél mikor voltunk 1-1 hetet na az háború volt a javábol anyám emg asszonyom között...senkinek se volt jó semmi ahogy a másik csinálta:D
2015. jún. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!