Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mik az előnyei és hátrányai,...

Mik az előnyei és hátrányai, ha se anyósom, se apósom nem lesz?

Figyelt kérdés
A párom (én vagyok a lány) gyakorlatilag árvának tekinthető és nincsenek nagyon rokonai sem.
2015. máj. 5. 09:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Előnye: Nincs belepofazas mindenbe, nincs kotelezo pofavizit, anyukapicifia/ lánya effektus.

Hátránya: Nincs nagyszülő ha később gyerek lesz.

2015. máj. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Azt hiszem nagyobb a hátránya, mint az előnye :/
2015. máj. 5. 09:40
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát az attól függ, ha normálisak, jófejek és a kapcsolat is jó, akkor tényleg több a hátrány. De ha meg rettenetesek akkor akár a párkapcsolat vagy a vagyon is rámehet...
2015. máj. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, az sokkal rosszabb lenne, ha kifogtál volna egy igazán elviselhetetlen anyóst...Nincs az a segítség, ami miatt megérné kikészülni.
2015. máj. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Mondjuk az én részemről ott vannak a szülők, csak az övéről nem.
2015. máj. 5. 09:46
 6/23 anonim ***** válasza:
Ha még fiatal a "párod" és nem kellően kiforrott személyiség, akkor túlzottan a Te befolyásod alákerül és Te is hajlamos leszel eltéríteni a saját véleményétől, meggyőződésétől, azaz lelkileg könnyebben befolyásolható lesz, aminek a hátrányai is felléphetnek.
2015. máj. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%

Első vagyok.

Az én anyósomnak minimum ot ev szigorított kotel jarna, szoval lehet hogy csak ezert vagyok ilyen negatív :D

2015. máj. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólásokat :) Sajna, vagy nem sajna ezen nem lehet változtatni, de kíváncsi voltam :)
2015. máj. 5. 09:52
 9/23 anonim ***** válasza:
A parod megvan, szereted, boldog vagy vele, miert kellene meg ket ember? Mit szeretnel toluk?
2015. máj. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
9.: nem kell, de gondolkodni szokott néhanapján az ember :)
2015. máj. 5. 10:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!