Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mik az előnyei és hátrányai,...

Mik az előnyei és hátrányai, ha se anyósom, se apósom nem lesz?

Figyelt kérdés
A párom (én vagyok a lány) gyakorlatilag árvának tekinthető és nincsenek nagyon rokonai sem.
2015. máj. 5. 09:32
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki! Bárcsak nekem se lennének!
2015. máj. 6. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Hátránya annyi, hogy nincsenek meg az esetleges előnyök. De ami nincs azzal nincs baj.
2015. máj. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos van hátránya.


Nem hiszem,hogy úgy lenne, hogy aki éppen beleillik az elgondolásunkba, az előnyös nekünk, akinek nem tudjuk hasznát venni, az meg hátrányos.

Csak hát ilyen haszonelvű világban élünk.


Egyszer láttam a nagyapám, halála előtt, mert nem illett bele a szüleim szülőképébe. Vagy inkább csak az anyám apósképébe. Az apám meg hagyta.

A nagyapámat a középső fia felesége ápolta, fekvőbeteg volt, és abból az egy találkozásból is biztos vagyok benne, hogy nagyon jól megértettük volna egymást. Értettem szavak nélkül is, úgy láttam ő is engem.

Szerintem akármilyenek az anyósok-apósok, szükség van rájuk a szülők megismeréséhez.

Nagy kár, ha kiesnek a képből.

2015. máj. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!