Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem kedvel az anyós jelölt?

Nem kedvel az anyós jelölt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2,5 éve vagyok együtt jelenlegi párommal, nagyon szeretjük egymást, napról napra szinte nagyobb a szerelem, a kezdeti nehézségeket már leküzdöttük, és teljes harmóniában élünk. Ám az édesanyja egyszer-egyszer megpróbál sértegetni, például azzal, hogy van rajtam súlyfelesleg. Járok edzeni rendszeresen, de egy alkalommal náluk az ebéden bűnöztem, és ettem két nutellás palacsintát. Innen eredt ez, hogy túlsúlyos vagyok, fogyjak le, hogy nézek ki, de mindegy, mert ő jobban. Aztán azt is szokta mondogatni, hogy nem biztos, hogy együtt maradunk, ne gondoljuk ezt. Néha viszont olyan jól elvagyunk, hogy magam sem értem?! Mit tehetnék? Köszönöm a válaszokat!

2015. jún. 6. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Simán engedd el a füled mellett, mintha nem is hallanád
2015. jún. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
sajnos gyakori. tartsd távol magadtól, mást nem nagyon tudsz, megváltozni már nem fog
2015. jún. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
a barátodat nem értem, miért nem véd meg?
2015. jún. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 MrPifta ***** válasza:
73%
az én anyám hallani sem akar róla, hogy barátom van, nem akarja megismerni sem. Sajnos ilyen az élet. Legyél boldog a pároddal, és ne engedd, hogy más beleszóljon.
2015. jún. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A hugomnal ugyan ez a helyzet. Azota osszehazasodtak ket gyerekuk szuletett es nagyon boldogok. Ne foglalkozz vele csak irigykedik, hogy mennyire szertitek egymast. Neki ez mar biztosan nincs meg. A parod ugy sszeret ahogy vagy. Nem az anyjanak kell tetszened. Nem szokta neki mondani, hogy ne cseszegessen? Vagy akkor mondja mikor a kedvesed nincs ott?
2015. jún. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor párodnak kéne rövidre zárni ezeket a beszélgetéseket. Ebből sokminden kiderül. Ha most nem véd be és esetleg összeházasodnátok, akkor vajon mi lesz? Mindig az anyjára hagy mindent, akármilyen sértést is mond rád nézve? Fura. Ezt neked mondani sem kéne, párodnak kéne fellépnie ilyenkor automatikusan. (nyilván fordított esetben te beszélnél anyukáddal, h legyen szíves ne mondjon ilyet-olyat a párodnak, ha másból nem cs. ebből indulj ki)
2015. jún. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6%

Egyszer-egyszer....


Azzal sérteget, hogy azt mondja, hogy van rajtad súlyfelesleg...


Azt mondja, hogy nem biztos, hogy együttmaradtok....


Nem értem, hogy mi a bajod. Beszélgettek, mondja, amit gondol. Általában tetszik neked, amit mond -amit gondol- , "egyszer-egyszer" nem tetszik, amit mond -gondol-.

Családnak tart, ennyi.

2015. jún. 13. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos Neked egy ilyen anyóst sorsolt az élet. Megváltoztatni úgysem tudod. Próbáld meg elviselni! Én is a "meg nem hallós" módszerrel védekezem az anyósom ellen, egész jól bevált. Ha párod szeret és jól elvagytok kettesben, akkor ne foglalkozz az anyóssal. A kapcsolatotok csak rátok tartozik!

Ha majd Te is anyós leszel, legyél majd a legjobb.

39F

2015. jún. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!