Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miert viselkedik igy velem...

Miert viselkedik igy velem anyosom?

Figyelt kérdés
Par napja derult ki, hogy terhes vagyok, 8 hetes. Meg nem akartunk babat, de mindenkepp meg szeretnenk es meg is fogjuk tartani. Elmondtuk anyosnak, aposnak es a ferjem occsenek, ugy tunt, mindenki orul a hirnek. Majd nagy megdobbenesemre, mikor negyszemkozt beszeltunk anyosommal, megkerdezte, mikorra van idopontom abortuszra, es ha kell lelki tamogatas, akkor szivesen elkiser. Elegge lesokkolt, nem tudok ezzel az egesszel mit kezdeni, azt hittem, orulni fog majd neki.

2015. jún. 15. 01:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
73%
9-esnek igaza van. Vannak bizonyos megnyilvánulások, amelyeket igenis félre lehet érteni. Jelen esetben nemcsak az anyós, de a meny is félreérthette a másik megnyilvánulását. A távolságtartás lehet nagyon előnyös, de akár gátolhatja is a másik ember megértését, megismerését.
2015. jún. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem ez célzás volt a részéről. Méghozzá elég érzéketlen.

Ne foglalkozz vele. Mondd el a férjednek, hogy mi volt, esetleg ő rakja helyre az anyját.

2015. jún. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
64%

Ptóbàlj meg ne foglalkozni vele. Én elmondanám a férjemnek hogy mit mondott, aztàn beszélgessen el ő veke, elvégre az ő anyukàja.

Èn ext tettem, amikor kiderült hogy természetes úton nem lehet kisbabàm, az anyósom meg közölte, hogy biztos azért, mert annyi abortuszom... stb-m volt fiatalkoromban, hogy nem lehet....

úgyhogy sztem tényleg beszéld meg a férjeddel vagy mobdd el anyósodnak, hogy eszed ágàban sincs elvetetni a picit!

boldog babavàràst kívànok :)

2015. jún. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
42%

Borzasztó bunkóság volt ez anyósod részéről. Szerintem mondd el ezt a férjednek és a jövőben csökkentsd minimálisra anyósoddal a találkozást.

Sőt, én lehet, hogy anyósod rokonai (férje, másik gyereke) előtt is elmondanám, hogy ő ilyet kérdezett tőlem, és ez nekem nagyon rosszul esett. Ezután biztos mindenki megértené, hogy anyósodtól nagy távolságot tartasz.


A kérdésedre válaszolva: "Miért?"

Szerintem azért, mert más feleséget akart a fiának és abban bízott, hogy szétmegy a házasságotok. Ha közös gyerek lesz, akkor ennek csökken az esélye. Talán szándékosan is volt bunkó, hogy ezzel fölb...a sz agyadat és emiatt veszekedj a férjeddel. Remélem ezt nem teszed, és különbséget tudsz tenni a férjed és anyósod között.

2015. jún. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Elmondtam a ferjemnek, aki eloszor szohoz sem jutott, aztan felhivta az anyosomat es nagyon durvan beszelt vele, meg sosem lattam ennyire duhosnek es feldultnak.
2015. jún. 16. 14:47
 16/16 anonim válasza:
Nem csodálom, hogy dühös lett. Nekem nagyon jó kapcsolatom van anyukámmal, sosem bántanám meg semmivel, de ha a gyerekemről ilyet mondana a páromnak (hiába csak 8 hetes terhes) én is felkapnám a vizet. Azért az belátható, hogy ez a dolog rátok tartozik ő pedig szinte úgy tett mintha eldönthetné mi legyen. Azt se tudta meg akarjátok e tartani, sem azt hogy ha nem akkor kértetek e már időpontot abortuszra de nem, neki egyből azt kellett megkérdezni hogy mikorra kaptál már időpontot. Szerintem ez húzta ki a gyufát a párodnál is.
2015. jún. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!